• «Очі» Camaro - глибоко розташовані фари зі світлодіодним ореолом.
  • Чисті, чіткі лінії в поєднанні з опуклими рельєфними крилами - це купе Camaro.
  • Довгий капот і короткий багажник надають кабріолету Camaro його легендарний зовнішній вигляд.
  • Чотирипоршневі фіксовані гальмівні супорта «Brembo» з алюмінію на передній і задній осі.
  • Chevrolet Camaro в жовтому кольорі з чорними декоративними смугами.
  • Camaro стандартно оснащується аудіосистемою з AM / FM радіоприймачем з функцією RDS, а також CD/MP3-плейером.
  • Інтер'єр Camaro скомпонований таким чином, щоб ви отримували максимальне задоволення від кожної поїздки.

Chevrolet Camaro – легенда майбутньогоЛегендарний Chevrolet Camaro назавжди зайняв місце в серцях і гаражах багатьох автовласників - з 1967 по 2002 рік в США було вироблено близько 4,8 млн. цих автомобілів. З тих днів, коли починалася історія Camaro, багато чого змінилося, Oднако пристрасть, яка об'єднує любителів управляти стрімкою машиною на автострадах, не підвладна часу. І от, довгоочікувана прем'єра - культовий американський спорткар тепер в Україні!

Chevrolet Camaro п'ятого покоління - істинно могутній легендарний маскл-кар, неприборкана міць двигуна якого поєднується з неповторним і запаморочливим сучасним дизайном.

Працюючи над новим Camaro, дизайнери вирішили віддати належне цієї унікальної моделі, від якої захоплює дух. Вони створили сучасну інтерпретацію Camaro 1969 року, дизайн якого, як вважають багато хто, був дійсно легендарним.

Новий Chevrolet Camaro виглядає «м'язистим», потужним і притиснутим до дороги. Це, поряд зі співвідношенням пропорцій передньої і задньої частин кузова, відображає славне минуле Camaro - однак без зайвої концентрації на стилі "ретро".

Увага до деталей, гармонія класики і сучасності - ось найважливіші характеристики інтер'єру нового Camaro. Пара глибоко утоплених інформаційних приладів з круглими циферблатами в квадратних колодязях натякає на класичний стиль Camaro. З ними контрастують високотехнологічні прилади внутрішнього освітлення, створені з використанням світлодіодних "світних трубок". Вони створюють в салоні теплу приємну атмосферу.

Такі деталі, як великі важелі управління з хромованою обробкою, поверхні без відблисків і преміальна обробка елементів салону з шкіри, підсилюють враження високої якості. Найочевидніше увагу до деталей проявляється в дизайні приладової панелі, яка знаходиться у верхній частині центральної консолі. Ця панель - репліка аналогічного елементу інтер'єру Camaro 1969 року, але тепер до неї добавлена ​​сучасна світлодіодне підсвічування.

Щоб зберегти дух Camaro, знадобилося ретельно розглянути різноманітні реалії сучасності - або, точніше кажучи, переглянути їх заново. Конструктори вивчали характеристики класичних Camaro 60-х, а потім експериментували з новими технологіями при створенні двигуна.

Україна, поряд з іншими європейськими країнами, отримала право офіційно представляти Chevrolet Camaro, включаючи реалізацію і післяпродажне обслуговування. Першими автомобіль отримають найбільші й успішні автосалони Chevrolet дилерській мережі «Дженерал Авто Груп» (входить до складу «Української Автомобільної Корпорації») - офіційного представника Chevrolet в Україні.

На новий Camaro встановлюється декілька двигунів, і в Україна спочатку будуть завозитися автомобілі з чудовим 3,6-літровим бензиновим двигуном V6, що розвиває максимальну потужність 312 л.с. Він робить автомобіль достатньо динамічним, щоб її внутрішня міць відповідала ефектному вигляду. Привід, як у всіх справжніх спортивних авто - задній.

У комплектацію Camaro входить усе необхідне, щоб забезпечити водієві та пасажирам абсолютний комфорт - 6 ступінчаста автомат-коробка c можливістю ручного управління підрульовими клавішами, шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, електричний люк, круїз-контроль, система Hands-free, русифікований бортовий комп'ютер, інформаційний дисплей з проекцією на лобове скло, задній парк-тронік, віддалений запуск двигуна, що особливо комфортно в холодні зимові дні, стерео-система класу преміум "Boston Acoustics ®" з роз'ємами Bluetooth, USB і AUX-IN + 9 динаміків загальною потужністю 245 Watt! І все це на 20 "алюмінієвих дисках!

Безпека Camaro, як і у всіх Chevrolet - на висоті! Шість подушок безпеки, електронна система динамічної стабілізації ESC, протиугінна система PASS-Key III, контроль за тиском в шинах і більш традиційні системи ABS, EBD, TCS.

Це справжній Camaro для 21-го століття: він володіє високою динамічністю і потужністю в поєднанні з паливною економічністю!
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль