Chevrolet MyLink

Шоу в дорозі разом з Chevrolet MyLinkСистема Chevrolet MyLink підключається до вашого смартфону і надає зручний доступ до аудіо та відеофайлами, які можна програти на автомобільній мультимедійній системі. Просто підключіть ваш смартфон і вибирайте на 7-дюймовому сенсорному дисплеї плей-листи, які ви хотіли б послухати. Коли автомобіль стоїть на місці, ви можете використовувати цей же високоякісний дисплей для перегляду фотографій та відео.

Вибирайте свій саундтрек і залишайтеся на зв'язку 

Підберіть кращий музичний супровід для вашої поїздки за допомогою сортування МР3-файлів по плей-листу, альбому, виконавцеві або жанру. Потім відрегулюйте звук кнопками на рульовому колесі. Chevrolet MyLink також надає можливість безпечного спілкування в дорозі за допомогою з'єднання Bluetooth ® та відображення вашої телефонної книги на дисплеї. Крім того, Chevrolet MyLink включає в себе наступні функції:

Система Chevrolet MyLink надає можливість навігації по вашому смартфону за допомогою 7-дюймового сенсорного дисплея.

Доступ до телефонної книги смартфона - дзвінки одним рухом руки.

Перегляд відеофайлів і фільмів (автомобіль не перебуває в русі).

Регулювання гучності, вибір треків, зображень і фільмів, налаштування аудіосистеми і динаміків за допомогою приладовій панелі або кнопок на рульовому колесі.

  • AM/FM радіо
  • Цифровий дисплей, що відображає час і температуру за бортом 
  • Звичний інтерфейс і меню MP3-плеєра Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль