Tracker 2017: Безпека★★★★★

Chevrolet TRACKER неодноразово доводив свій високий рівень безпеки і отримав безліч відмінних оцінок від незалежних організацій

KNCAP, EuroNCAP, ANCAP, NHTSA, TOP SAFETY PICK

Новий Chevrolet Tracker оснащений всім необхідним, щоб безпечно досліджувати кожен куточок міста. Цей кросовер оснащений ідеальним набором компонентів для забезпечення безпечної поїздки кожен раз, коли ви за кермом:

4 подушки безпеки

  • ABS+EBD - антиблокувальна система гальм із розподілом гальмівних зусиль
  • ESC - електронна система курсової стабілізації
  • TCS - система контролю зчеплення з дорогою (антипробуксовочна)
  • ЕDC - система автоматичного контролю швидкості на спуску

  • HSA - cистема допомоги при старті на підйомі (противідкатна)

HSA - cистема допомоги при старті на підйомі (противідкатна)

Якщо Вам довелося тимчасово зупинитися на схилі, асистуюча система при старті в гору деякий час буде утримувати гальмівні колодки в активному стані, навіть після того як Ви прибрали ногу з педалі гальма. Це дозволяє запобігти відкату автомобіля назад, що безумовно оцінять водії, а також жіноча аудиторія.

 


Ремені безпеки з подвійними переднатягувачами

Ремені безпеки з подвійними переднатягувачами

Chevrolet TRACKER оснащений ременями безпеки з двома переднатягувачами. У разі дорожньо-транспортної пригоди конструктивна особливість ременів забезпечує чітку і надійну фіксацію водія і переднього пасажира, щоб уникнути отримання травм.


ESC (Electronic Stability Control), EBD-ABS (система електронного розподілу гальмівного зусилля - ABS)

ESC (Electronic Stability Control)

EBD-ABS (система електронного розподілу гальмівного зусилля - ABS)

В процесі проходження поворотів або ж у разі появи слизької поверхні під колесами під час гальмування, електронна система стабілізації моментально аналізує дані від безлічі датчиків і забезпечує надійний і стійкий курс автомобіля, навіть якщо водій грубо помилився в управлінні.

Chevrolet TRACKER, оснащений системами EBD-ABS, дозволяє водієві повністю контролювати процес гальмування, щоб в разі необхідності, уповільнення було максимально ефективним та прогнозованим, незалежно від завантаження автомобіля.

 


Награда от Страхового института дорожной безопасности (IIHS) TOP SAFETY PICK в США

Награда от Страхового института дорожной безопасности (IIHS) TOP SAFETY PICK в США


KNCAP (Корейська програма оцінки нових автомобілів)

★★★★★

5 зірок за безпеку за підсумками краш-тестів KNCAP в Кореї (Корейська програма оцінки нових автомобілів)

Автомобіль окремо був відзначений за відмінні результати в категорії «захист пішоходів»

Оскільки для KNCAP одним із головних завдань є безпека пішоходів, що було закріплено на законодавчому рівні в 2013 році, Chevrolet TRACKER отримав кращий результат в історії краш-тестів KNCAP, а також отримав найвищий бал за результатами фронтального зіткнення і бічного точкового зіткнення, що дозволило автомобілю отримати схвалення організації.

На перший план, крім безпеки транспортного засобу, для тих, хто в салоні, виходить важливість оцінки безпеки автомобіля для пішоходів

За результатами тестів проведених KNCAP, Chevrolet TRACKER став єдиною моделлю, що отримала результат, коли ступінь контакту голови манекенів дорослої людини і дитини з передніми стійками і фальшрадиаторними гратами залишилася в зеленій категорії.


NHTSA

 ★★★★★

Вища оцінка від Національного управління безпекою руху на трасах (NHTSA)

Модель отримала вищу оцінку в США від Національного управління безпекою руху на трасах (NHTSA). Модель відмінно захищає водія при фронтальному і бічному зіткненнях, а також заробила вищу оцінку в тесті на перекидання, який проводиться на швидкості 32 км/год


EuroNCAP, ANCAP

Вищий бал за безпеку

Chevrolet TRACKER завдяки особливій конструкції силової структури кузова володіє найвищим рівнем безпеки, а наявність широкого списку електронних систем, вже в базовому оснащенні, дозволило заробити вищий бал від такої авторитетної організації як ENCAP (Європейська національна програма оцінки нових автомобілів) ANCAP (аналог Європейської програми в Австралії) . Найвищий рейтинг моделі був підтверджений 5 зірками за підсумками краш-тестів, що робить Chevrolet TRACKER одним з найбезпечніших в своєму класі.
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль