Огляд


Майбутнє починається тут

Для дизайнера Chevrolet створення концепт-кара - це можливість поекспериментувати: випробувати нові матеріали і види палива, дослідити нові форми, стилі і динаміку, зробити відкриття в області потужності і ходових якостей. Долаючи межі можливого і звичного, дизайнери створюють нове покоління автомобілів. У кожному концепт-карі представлене все розмаїття поглядів на майбутнє нашої глобальної команди. Але в серці і душі кожен концепт-кар - це унікальний і новий Chevrolet.

Майбутні автомобілі в Україні

 

Chevrolet Colorado

Бангкок, Таїланд. Сьогодні тут відбувся світовий дебют повністю оновленого Chevrolet Colorado - самого витривалого, високотехнологічного і досконалого середньорозмірного пікапа з коли-небудь вироблюваних General Motors.

Детальніше…


Chevrolet TrailblazerChevrolet Corvette Stingray

Купе и кабриолет Chevrolet Corvette Stingray 2014 поступят в продажу в начале следующего года.

Детальніше…


Світові прем’єри та концепт-кари

 

Серийная модель Chevrolet Volt

Серійний Chevrolet Volt - це повністю автомобіль нового класу. У його основі лежить технологія E-REV (автомобіль на електротязі для далеких відстаней). Volt змінить світ.

Детальніше…


Sequel

Сімейний SUV, що працює на водневому паливі, Sequel виділяє в автомосферу лише водяну пару.

Детальніше…


Camaro Concept

Убивчо красивий - Camaro - це класичний стиль, визнаний мільйонами. Це справжня ікона стилю, впізнавана по всьому світу, тепер готова до 21-го століття.

Детальніше…


Camaro Convertible

Мрія про оновленої версії одного з найулюбленіших усіма автомобілів, нарешті, збулася. Ми взяли за основу класичний Chevrolet Camaro і перетворили його на сучасний стильний кабріолет.

Детальніше…


T2X

Спортивний кросовер T2X поєднує в собі елементи спортивного купе і позашляховика. Він виглядає і веде себе на дорозі як спорткар, але при цьому в ньому є все, що потрібно від позашляховика - прохідність і простір.

Детальніше…


Концепт WTCC Ultra

Неймовірна потужність - ось що таке цей гоночний концепт-кар. WTCC Ultra вичавлює 190 л.с. зі звичайного 4-циліндрового дизельного двигуна.

Детальніше…


Як створювався новий Spark

Як Chevrolet Beat, Groove і Trax створили новий Chevrolet Spark

Детальніше…Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль
Завантаження
Закрыть окно
Шпалери

Будь ласка, виберіть розмір екрану і завантажте шпалери.

Скрінсейвери

Будь ласка, виберіть тип операційної системи і завантажте скрінсейвер.

Всі посилання відкриються в новому вікні.