T2X


This website requires Adobe Flash player. You can get the Adobe Flash player by using the button below.

Get Adobe Flash player

T2X спорт-SUV

Зараз ми вибираємо SUV, коли нам необхідний великий корисний простір, а коли ми хочемо, щоб автомобіль був стильним і швидким, ми дивимося в сторону спортивних купе. Але якщо за справу береться наша глобальна команда дизайнерів, більше немає необхідності вибирати. Тому що при створенні T2X їм вдалося поєднати ці два світи в один. У результаті вийшов кросовер для молодих водіїв, яким потрібні функціональність і яскравий стиль одночасно.

Стиль без компромісів

З верхньою частиною кузова, виконаною в стилі купе, і нижньою в стилі позашляховика, модель T2X виглядає обтічно й елегантно. Задні двері на шарнірах і відсутність середніх стійок забезпечують простоту посадки / висадки та навантаження / вивантаження. Передбачені додаткові речові відділення і, для більшої зручності, заднє сидіння, що повністю складається. Концепт-кар T2X здатний справляти враження справжнього спортивного автомобіля як всередині, так і зовні. Рельєфні спортивні передні сидіння, прилади в отоциклетному стилі і 7-дюймовий центральний монітор наповнюють інтер'єр T2X динамікою. Великий стельовий люк із знімною скляною панеллю дає відчуття свободи.

Функціональність і розкіш

Коли виконавчого директора дизайнерського центру Макса Вольффа запитують для яких водіїв створювався автомобіль T2X, він відповідає: «T2X звернений майже до кожного, але особливо до тих, кому 20 - 30 років і хто не байдужий до спортивного вигляду автомобілів, які можуть їздити не тільки по хороших дорогах, а також володіють функціональністю і великим обсягом позашляховика. Ця модель є одним з майбутніх напрямків дизайну Chevrolet». 


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль
Завантаження T2X
Закрыть окно
Шпалери

Будь ласка, виберіть розмір екрану і завантажте шпалери.

Скрінсейвери

Будь ласка, виберіть тип операційної системи і завантажте скрінсейвер.

Всі посилання відкриються в новому вікні.