Концепт WTCC Ultra


This website requires Adobe Flash player. You can get the Adobe Flash player by using the button below.

Get Adobe Flash player

Концепт WTCC Ultra

Все почалося з нарисів нового покоління автомобілів для змагань з турингу. Модель стала популярним символом успіху компанії Chevrolet у світових чемпіонатах WTCC (World Touring Car Championship). З моменту опублікування перших зображень моделі WTCC Ultra до її агресивного стрітрейсерского вигляду вже прикута увага шанувальників. Але саме те, що приховано під капотом Ultra, робить її унікальним концепт-каром.

Динаміка за межею реальності 

За рахунок турбонаддува з того ж 4-циліндрового дизеля, що встановлюється на моделі Captiva і Epica, в моделі Ultra отримали вражаючі 190 к.с. Завдяки встановленню пружинних стійок Мак-ферсона на обох осях були покращені характеристики підвіски. У передній підвісці застосовані А-подібні важелі, які поліпшують керованість, також як пружинні стійки,. У задній підвісці встановлюються додаткові поперечні і поздовжній важелі. Для зниження маси використовується вдосконалене покриття з вуглепластика синього кольору Stealth Blue. Задній дифузор створює додаткову притискуючу силу. 

Створений, щоб дивувати 

Говорячи про генезис моделі WTCC Ultra, провідний дизайнер Еван Кінгсбері коментує: «Оскільки було задумано створити гоночний концепт-кар, я зміг вкласти всю міць емоцій і агресії в стиль цього автомобіля. Він повинен виглядати стрімко, навіть будучи нерухомим».


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль
Завантаження Концепт WTCC Ultra
Закрыть окно
Шпалери

Будь ласка, виберіть розмір екрану і завантажте шпалери.

Скрінсейвери

Будь ласка, виберіть тип операційної системи і завантажте скрінсейвер.

Всі посилання відкриються в новому вікні.