Історія

Історія CHEVROLETМарка, яка розбурхує уяву

3 листопада 2011 компанія Chevrolet Motor Car Company відсвяткувала знаменну дату - свій перший столітній ювілей.

Марка Chevrolet, заснована століття тому швейцарцем Луї Шевроле і американським підприємцем Біллі Дюраном, вступає у друге сторіччя з тим же самим духом креативності, оптимізму та інновацій, який панував в компанії з дня її заснування. Сьогодні Chevrolet - один з найвідоміших у світі автовиробників.

Компанії Chevrolet є чим пишатися - не тільки спадщиною легендарних автомобілів, передовими технологіями і гучними спортивними перемогами. Марка Chevrolet змогла завоювати розум і серця людей, ставши частиною світової культури.

Одним словом, Chevrolet - одна з небагатьох марок, яка розбурхує уяву.

Про Chevrolet складені пісні
Протягом десятиліть були написані сотні популярних пісень, в текстах або назвах яких присутній згадка про Chevrolet. Дон Маклін, Елтон Джон, Kings of Leon, ZZ Top, The Ramones, The Beach Boys і Снуп Дог - лише одні з багатьох музикантів, які співали про Chevy. Досить згадати пісню Принца «Little Red Corvette».

Chevrolet - герой кіноекранів
Автомобілі Chevrolet виконували провідні ролі в багатьох блокбастерах. Не дивно, що Corvette блискуче грав у таких фільмах, як «Остін Пауерс», «Літо Corvette» і «Руйнівник», а Camaro став однією з головних сюжетних ліній в знаменитих «Трансформерах».

Chevrolet - переможець у перегонах
Corvette є одним з найуспішніших гоночних автомобілів - на його рахунку сім перемог у знаменитій 24-годинній гонці «Ле Ман» у Франції, а також безліч перемог у серії American Le Mans Series на трасі Sebring International Raceway.

У 2010, 2011 і 2012 роках Chevrolet тричі ставав чемпіоном у перегонах WTCC (World Touring Car Championship), завоювавши перемоги в особистому та командному заліку на спортивних седанах Cruze.
Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль