Новини

ПРЕМ'ЄРА КОНЦЕПТУ CHEVROLET COLORADO ZR2

24.11.2014

У Лос-Анджелесі пройшов публічний дебют концептуального пікапа Chevrolet Colorado ZR2. На відміну від свого родоначальника, базової версії, автомобіль відрізняється спеціальною підготовкою для їзди по глухому бездоріжжю. Крім технічних змін у концепту Chevrolet Colorado ZR2 в значній мірі змінився і зовнішній вигляд. Зокрема, концептуальний пікап отримав модифіковану передню і задню частину.

За рахунок змін передньої і задньої частини пікапа інженерам вдалося значно збільшити кути з'їзду і в'їзду, які тепер складають 22,7 та 30,7 градусів. У стандартного пікапа Chevrolet Colorado ці показники дорівнють 21 і 25 градусам.

Крім цього, Chevrolet Colorado ZR2 має збільшений дорожній просвіт (на 50 мм) і збільшену ширину (на 100 мм).

Для кращого подолання глухого бездоріжжя концептуальний пікап Chevrolet Colorado ZR2 оснастили спеціальними амортизаторами King, масивними 18-дюймовими алюмінієвими дисками з позашляховими покришками, розмірністю 275/65. Плюс, автомобіль отримав буксирувальні петлі, повнорозмірне запасне колесо і спеціальний рейковий домкрат.

Концептуальний пікап Chevrolet Colorado ZR2 використовує новий дизельний двигун Duramax. Ця силова установка, об'ємом 2,8 літра, здатна видавати 183 к.с. при 500 Нм крутного моменту. Тандем двигуну складає 6-ступінчатий "автомат" і система повного приводу. Передня і задня вісь має електронне блокування диференціала.

"Дизайн концепту ZR2 є функціональним," коментує маркетинг менеджер Colorado Тоні Джонсон. "У його основі лежить потреба в подоланні кам'янистого бездоріжжя, а також естетика автомобіля-переможця з усіма складовими, що сприяють безпечній та стійкій їзді по бездоріжжю."

Нагадаємо, що раніше (у вересні 2014-го) компанія Chevrolet також представила прототип Colorado Sport. Ключовими особливостями тієї версії є система кріплення великогабаритних предметів (наприклад, велосипедів або каяків), стабілізатор поперечної стійкості, а також 21-дюймові колісні диски.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль