Новини

TOP GEAR MAGAZINE AWARDS: CORVETTE Z06 УДОСТОЄНИЙ ТИТУЛУ MUSCLE CAR 2014

10.12.2014

За версією самого Джеремі Кларксона Corvette Stingray є для нього особисто автомобілем року

ЦЮРІХ. Одне з провідних британських автомобільних видань - Top Gear Magazine, в своєму випуску Awards, представив переможців рейтингу «Автомобіль Року 2014» (Car of the Year 2014). Цього року Top Gear назвав Chevrolet Corvette Z06 "Muscle Car of the Year 2014".

Крім того, експерт Top Gear, автомобільний журналіст Джеремі Кларксон визначив особисто для себе Corvette Stingray автомобілем року.

У середньому за рік, Top Gear Magazine проводить порівняльні тести і випробування більш ніж 300 нових автомобілів та оновлених версій. Кожен лауреат премії вибирається авторитетним журі експертів, яке складається з автомобільних журналістів Top Gear, а також телеведучих програми Top Gear на BBC.

Chevrolet Corvette Z06 є найпотужнішою і технологічно найпрогресивнішою моделлю за всю 62-річну історію автомобіля. Новий Z06 забезпечує 659 кінських сил, 881 ньютон-метр крутного моменту і доступний з 7-ступінчастою механічною або новою 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

"Продуктивність нового Corvette Z06 і технічні можливості роблять його одним із найбажаніших суперкарів на сьогодні", сказав Томас Седран, президент і керуючий директор Chevrolet і Cadillac Europe. Z06 купе буде пропонуватися за рекомендованою роздрібною ціною від € 99 500, а кабріолет від € 104 500 (роздрібні ціни у ФРН). Дилери вже приймають замовлення на новий Corvette, перші поставки очікуються навесні 2015 р.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль