Новини

КУПУЙ ВИГІДНО: МЕГАПРОПОЗИЦІЇ ВІД CHEVROLET!

04.03.2015

Компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор Chevrolet в Україні, оголошує про старт спеціальної програми, в рамках якої з 15 лютого почали діяти акційні ціни на обмежений склад популярних моделей бренду Chevrolet: AVEO, CRUZE і CAPTIVA.

Тільки по 50 автомобілів кожної моделі1 дістануться щасливчикам з гарантованою вигодою за спеціальною ціною.

Вигода при покупці 7-місного кросовера Chevrolet CAPTIVA з повним приводом складає 54 000 грн., що, з урахуванням поточного курсу гривні до долара США, еквівалентно 2000 у.о.

Нестабільна ситуація в країні змушує автомобільні компанії гнучко реагувати на зміну курсу, що, відповідно, відображається і на кінцевій вартості автомобіля. Розуміючи це і піклуючись про наших клієнтів, ми намагаємося йти назустріч їхнім бажанням і адаптуватися під їх можливості, у зв'язку з чим вигода клієнта змінюється пропорційно можливій ​​зміні вартості автомобіля.

Саме зараз у Вас є унікальна можливість придбати динамічний і безпечний седан Chevrolet AVEO з автоматичною коробкою передач за ціною аналогічної комплектації з механічною коробкою передач. Вигода при покупці складатиме 29 700 грн. Вибір очевидний! Прекрасне придбання для початківців водіїв, комфорт і насолода за кермом для досвідчених автолюбителів.

Вигідні пропозиції також діють при покупці світового бестселера від Chevrolet - моделі CRUZE. Економія становить 40 500 грн. Відмінний дизайн, якісні матеріали та зручність салону - риси, які не залишили байдужими більше 3 мільйонів власників по всьому світу.

Також нагадуємо, що в салонах дилерів Chevrolet продовжують діяти спеціальні ціни на моделі MALIBU і TRACKER. Зручний і динамічний кросовер для міста Chevrolet TRACKER можна встигнути придбати з вигодою у 37 800 грн.

Тим же, хто віддає перевагу седанам з дуже просторим салоном, Chevrolet пропонує модель MALIBU з можливістю заощадити 113 400 грн. Дизайн цієї моделі створювався спеціально для досягнення максимального рівня аеродинаміки і шумоізоляції. Переконайтеся в цьому самі в салонах дилерів Chevrolet.

Поспішайте, пропозиція дійсна тільки до 15 квітня 2015 року, а кількість автомобілів обмежена.

1в акції беруть участь Chevrolet AVEO (в кузові седан, комплектації T4NK57Q и T4NSB5J 2014 р.в.), CRUZE и CAPTIVA.

Для інформації: З питань і коментарів, а також для отримання фотографій та відеоматеріалів, будь ласка, звертайтеся до ТОВ «Дженерал Авто Груп» у відділ реклами та зв'язків з громадськістю: тел. (044) 201-15-89. Публікація і розповсюдження змісту прес-релізу обов'язково з посиланням на джерело.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль