Новини

КУПУЙ ВИГІДНО: Акцію продовжено!!!

17.04.2015

СКОРИСТАЙСЯ СПЕЦІАЛЬНОЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ ВІД CHEVROLET!

УНІКАЛЬНІ ЦІНИ ТІЛЬКИ ДО КІНЦЯ ТРАВНЯ

Компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet в Україні, завжди йшла назустріч своїм клієнтам, пропонуючи автомобілі з відмінним поєднанням ціни і якості. Саме тому, спеціальна цінова пропозиція на обмежений склад автомобілів Chevrolet, яка діяла перший місяць весни, знайшла відгук серед потенційних клієнтів, багато з яких встигли стати власниками автомобілів Chevrolet.

Але, на жаль, через обмеженість дії в часі акційних цін, не всі бажаючі встигли купити Chevrolet, при цьому відчутно заощадивши. Погодьтеся, дисконтна пропозиція на автомобіль, яка еквівалентна 2 або 3 тисячам доларів це серйозний аргумент, щоб задуматися і прийняти єдино вірне рішення і купити Chevrolet. Тому, з урахуванням зростання попиту і звернень клієнтів, компанія «Дженерал Авто Груп» продовжила дію спеціальних умов на купівлю автомобілів Chevrolet до кінця травня поточного року.

Щоб не бути голослівними, ми пропонуємо Вам особисто переконатися в тому, що ціни, що діють на обмежений склад автомобілів Chevrolet, без перебільшення, безпрецедентні. В рамках акції спецпропозиція діє на популярні в Україні: AVEO, CRUZE і CAPTIVA. Зрозуміло, що кількість акційних автомобілів білів обмежена, а значить варто поспішити, щоб зберегти від девальвації свої заощадження і подарувати собі свободу пересування, відкривши нові маршрути з Chevrolet.

Так, згідно з діючими ціновими умовами, найспритнішим клієнтам, що цінують позашляхові здібності автомобіля, може дістатися 7-місний SUV Chevrolet CAPTIVA з повним приводом з дисконтом в 44 000 грн., Що, з урахуванням поточного курса гривні до долара США, еквівалентно майже 2000 у.о.

Якщо мова йде про придбання першого автомобіля в сім'ї, вигідною пропозицією є дисконт на бестселер модельного ряду Chevrolet. Купуючи седан Chevrolet AVEO, який цінують за дизайн, динамічні характеристики і безпеку, клієнт може заощадити 24 200 грн. Ще однією вагомою перевагою цінової пропозиції для покупців є можливість стати власником Chevrolet AVEO з автоматичною коробкою передач за ціною аналогічної комплектації з механічною коробкою передач.

Також вигідні умови при покупці Chevrolet діють і щодо інших представників модельного ряду. Середньорозмірний седан Chevrolet Cruze, що поєднує в собі дизайн, що запам'ятовується, відмінну ергономіку салону і якісні матеріали в інтер’єрі, дозволяє при покупці заощадити для сімейного бюджету 33 200 грн. Цю суму, навіть з урахуванням курсових коливань та нестабільності, можна розглядати як бюджет на відпустку влітку або ж на травневі свята.

Не варто при цьому забувати і про не менш популярні моделі TRACKER і MALIBU. Мешканець міських джунглів, якому в рівній мірі по силам, як заїзд на бордюр при паркуванні, так і вилазка на природу, Chevrolet TRACKER при покупці економить своєму власникові 30 800 грн.. подарувавши комфортний салон, широкий набір електронних помічників і хорошу геометричну прохідність. Якщо ж говорити про флагманську модель сімейства Chevrolet, модель Malibu, то цей седан спантеличить свого власника необхідністю вирішити питання, яким чином витратити майже 100 000 грн. Саме 92 400 грн. становить розмір дисконту при покупці цієї моделі.

Навряд чи варто зайвий раз нагадувати, що такі спецумови часу на роздуми не передбачають. І навіть якщо термін дії до 31 травня, то це зовсім не означає, що в салонах ще будуть автомобілі саме за такими унікальними цінами. Рекомендуємо поспішити, і стати власником моделі Chevrolet, яка личить саме Вам, при цьому істотно заощадивши на подорожіJ

Детальніше про умови акції тут >>

 


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль