Новини

Chevrolet Camaro нового покоління: ще могутніше, ще легше і ще гостріше реакції!

27.04.2015

Детройт: Команда інженерів провела 9 мільйонів годин комп'ютерних розрахунків щоб ідеально відточити драйверські властивості абсолютно нового покоління Chevrolet Camaro, перед тим як перший прототип виїхав на тестові випробування. При цьому, використання структурного моделювання в процесі створення нового покоління дозволило конструкторам збільшити жорсткість кузова Chevrolet Camaro на 28% в порівнянні з поточною версією моделі.

«Можливості моделювання з використанням автоматизованого комп'ютерного проектування стають неймовірно ефективними і важливими», зазначив Jim Karlavage, менеджер програмної інженерії проекту нового покоління Camaro. «Сьогодні, ми можемо дуже точно моделювати можливість збільшення рівня торсійної жорсткості, при цьому, не додаючи зайвої ваги конструкції. Результатом стає більш легка, більш міцна структура, яка приносить користь в кожному аспекті драйверских якостей нового покоління Chevrolet Camaro

Більш жорстка структура кузова дозволила інженерам більш точно налаштувати рульове управління і системи підвіски, тому що не було необхідності компенсувати «гнучкість» шасі. Крім того, зменшення ваги структури конструкції торкнулися і таких елементів, як колеса, шини та гальма, розмір і вага яких були скориговані у відповідності з конструктивними особливостями нового покоління Chevrolet Camaro.

«Зменшення ваги конструкції поєднується з можливостями зменшити непідресорені маси», сказав Karlavage. «Результатом стало більш гостре управління, яке подарує клієнту за кермом почуття задоволення від реакцій автомобіля на дії і відчуття повного контролю нового Chevrolet Camaro».

Для справжніх фанатів легендарної моделі Chevrolet нагадуємо, що прем'єра абсолютно нового Chevrolet Camaro відбудеться в середині травня, в рамках спеціального заходу, який пройде в Детройті.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль