Новини

Автомобілі Chevrolet в ТОП-5 по надійності!

07.05.2015

Дорогий автомобіль зовсім не обов'язково повинен бути надійним. Нещодавно опубліковані дані щорічного дослідження, проведеного журналом «What Car?» визначили п'ятірку найбільш надійних автомобільних марок, серед яких Chevrolet.

Багато хто вважає, що чим дорожчий той чи інший продукт, тим надійнішим він має бути. Але, як показали результати нещодавно опублікованого щорічного дослідження, це не зовсім так. Використовуючи такий параметр як «Індекс надійності», були проаналізовані 37 брендів автовиробників, щоб визначити, які автомобілі найдовше приносять позитивні емоції від володіння, якщо використовуються і обслуговуються відповідно до рекомендацій виробника.

Стійка тенденція, яка проявилася під час опитування, була такою, що доступні автомобілі, такі наприклад, як Chevrolet, виграють у преміум і лакшери, за рахунок надійності, тоді як люксові бренди виглядають гірше, з причини значної кількості неполадок і поломок. При цьому, на результат не впливала середня вартість ремонту, яка була вище практично для всіх брендів сегмента преміум, в порівнянні з автомобілями середнього цінового діапазону.

Ні для кого не секрет, що надійність завжди виступає одним з ключових параметрів для клієнта, який роздумує про покупку автомобіля. Саме цей фактор часто стає вирішальним при виборі Chevrolet, в тому числі і в Україні, де клієнти бренду цінують свої автомобілі, як за надійність, так і за інші важливі якості. Безпека, якість виконання, функціональність і дизайн, що запам'ятовується, це далеко не повний список переваг, які цінують власники автомобілів Chevrolet.

  Для всіх же, хто тільки збирається купити автомобіль і сумнівається у виборі, запрошуємо в дилерські центри офіційного дистриб'ютора автомобілів бренду Chevrolet в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп». У дилерських центрах представлений весь модельний ряд бренду з яким можна познайомитися ближче і при бажанні пройти тест-драйв моделі, що сподобалась. Тим більше, зараз ціни на автомобілі Chevrolet виглядають як ніколи привабливо, завдяки новим ціновим спецумовам.

  Детальну інформацію можна отримати звернувшись до найближчого дилерського центру Chevrolet >>>


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль