Новини

Зовсім небагато залишилося до зустрічі з новим поколінням Camaro!

15.05.2015

Нещодавно були опубліковані нові деталі про абсолютно нове покоління легендарної моделі Chevrolet Camaro. Нові тизерні фотографії відкрили завісу, показавши новий дизайн елементів екстер'єру.

Детройт: Створити більш спортивний, атлетичний дизайн, який відображав би динамічні можливості нового Chevrolet Camaro 2016 модельного року - таку мету поставили перед командою дизайнерів, відповідальних за зовнішній вигляд моделі нового покоління.

«Camaro шостого покоління сходив у спортзал, підкачався і став більш атлетичним», - сказав віце-президент по дизайну GM Global Ед Велбурн (Ed Welburn). «Це більш експресивна інтерпретація культового дизайну Camaro, в якій підкреслюються його спортивні пропорції і переважають гострі грані ».

Характерні риси мови дизайну екстер'єру - це складні форми, завдяки яким створюється враження, ніби панелі кузова буквально «обтягують» механічні компоненти автомобіля. Кожна форма, кожна поверхня являє собою унікальне поєднання найкращих цифрових технологій і віртуозної ручної роботи.

Кожна деталь дизайну моделі притягує погляди до нового Camaro. Взяти, наприклад, виготовлений з алюмінію капот з потужними, рельєфними формами і гострими гранями. Складається враження, ніби він щільно облягає двигун.

2016 КАМАРО капот (тизер-изображение)

Camaro зберіг широкі, виразні задні крила, багато в чому завдяки яким модель п'ятого покоління була удостоєна нагороди. Новий дизайн відрізняється більш високим рівнем деталізації. Тонкий вигин, який тягнеться до країв крил, візуально розширює і притискає Camaro ближче до землі. Хоча за габаритами нова модель навіть трохи менше попередника. Що ж стосується прем'єри, то Chevrolet представить Camaro 2016 модельного року 16 травня на спеціальному заході, який пройде у парку Белл-Айл в Детройті.

2016 Camaro Спойлер (тизер)

Нагадуємо, що в мережі офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet в Україні почали діяти нові ціни, які дозволяють покупцям заощадити при покупці, залежно від моделі від 14 600 до 35 600 грн. Дізнатися докладніше про нові цінові пропозиції на весь модельний ряд Chevrolet, провести тест-драйв і отримати будь-яку цікаву інформацію про Chevrolet можна в найближчому дилерському центрі Chevrolet у Вашому регіоні >>>


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль