Новини

2016 Chevrolet Camaro дебютує в Детройті сьогодні

15.05.2015

Детройт - очікується , що більше 1000 чоловік приєднається до Chevrolet на презентації  абсолютно нового Chevrolet Camaro сьогодні у Детройті на мальовничому Belle Isle (Бель Айл, що у перекладі «Чудовий Острів»), де будуть присутні сотні прихильників Camaro та їхні автомобілі з 35 штатів США та Канади.

 

#CAMAROSIX

Свято Camaro, що триватиме цілий день, починається о  8:30 ранку з пробігу колони із понад 350 Camaro на трасі Chevrolet Detroit Belle Isle Grand Prix. З 10 ранку до 4 вечора відвідувачі зможуть відвідати музей історичних моделей Camaro, відчути драйв на гоночному треку  у Camaro Z/28, а також проїхати на інших авто Chevrolet з існуючої гамми моделей.

Всі місця на презентації були заброньовані протягом години після публічного оголошення. Ще 2400 прихильників знаходяться у списку очікування.

"Така реакція прихильників насправді говорить про пристрасть, що люди мають до Camaro," сказав Тодд Крістенсен, менеджер з маркетингу Camaro. "Я дуже хотів би, щоб ми могли вмістити більше людей на Belle Isle, але ми обмежені простором на презентації. Прихильникам зі списку очікування Chevrolet розішле ексклюзивний матеріал, що відкриє їм новий Camaro, як раз перед тим, як його побачить решта світу на презентації  у суботу".

Всі інші прихильники  можуть слідкувати 16 травня за подіями на сайті www.thecamarosix.com, який буде слугувати інформаційним центром Chevrolet Camaro 2016.

Camaro Шостого покоління (лого)

На додаток:

  • Прихильники можуть стежити за оновленнями протягом всього уік-енду на Facebook сторінці  Camaro www.facebook.com/chevycamaro та у Twitter, використовуючи #CAMAROSIX
  • Відео з презентації Camaro та святкування будуть розміщуватись протягом дня на www.camarosixvideos.com   
  • Повна інформація про новий Camaro 2016, в тому числі фотографії, будуть доступні в www.camarosixmedia.com незабаром після  презентації автомобіля 16 травня.

 


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль