Новини

7.2 мільйона автомобілів за дев'ять місяців

21.10.2015

GM продав 7.2 мільйона автомобілів за перші дев'ять місяців 2015

Детройт - General Motors Co. продав 7.2 мільйона автомобілів по всьому світу за перші дев'ять місяців 2015 року. Компанія повідомляє про зростання продажів на чотирьох з п'яти найбільших для себе ринках, з рекордними продажами в Китаї і значним збільшенням продажів в США. Сумарні обсяги продажів скоротилися на 1%, з причини, в першу чергу, раніше озвученого рішення компанії в стратегії скорочення своєї присутності на певних ринках, а також через складні ринкові умови в Південній Америці.

"Наш постійний фокус на клієнтах дав результат на наших найбільших і найважливіших ринках. Це стало можливим після того, як ми запустили одну і потім іншу моделі у відповідних сегментах," сказав президент GM, Ден Амманн (Dan Ammann). "У той же час, ми швидко зреагували на мінливе макроекономічне середовище на інших ринках і продемонстрували злагодженість при виході з ситуації, де ми не бачили довгострокової перспективи."

Прикладами недавніх успіхів виробника можна вважати зростання до 16% продажів пікапів в Північній Америці, вироблених GM, на що вплинуло сімнадцятивідсоткове зростання продажів цієї техніки в США. Також кросовери бренду Chevrolet продемонстрували рекордні продажі в Північній Америці, із зростанням в 17% у порівнянні з таким же періодом минулого року. У Китаї, кросовери, такі як Chevrolet Tracker і Buick Envision склали більше 17% продажів GM та його структурних підрозділів у вересні, і виросли майже на 6%, у порівнянні з минулим роком. Також успішним цей період став і для бренду Cadillac, за яким зафіксовано рекорд продажів у Китаї - зростання на 12% з продажами в 57 000 автомобілів.

Що ж стосується ринку України, то бренд Chevrolet вже давно завоював популярність серед клієнтів. Для того, щоб автомобілі Chevrolet були серед кращих по співвідношенню «ціна-якість», офіційний дистриб'ютор бренду в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, пропонує спеціальні умови, що діють на весь модельний ряд бренду. Тепер ціна на автомобілі в гривні розрахована за курсом 18,9 грн. за долар. Таким чином для тих, хто визначається з вибором, і має в розпорядженні накопичення у валюті, є відмінна можливість перевести кошти в гривню за комерційним курсом, що становить зараз близько 23 грн. і купити автомобіль за ціною, сформованою за курсом 18,9 грн. за умовну одиницю. А залежно від моделі клієнт може зберегти для свого бюджету до 140 000 грн.

На даний момент в дилерській мережі Chevrolet в Україні доступний весь модельний ряд, а ціни, з урахуванням нової пропозиції, приємно здивують будь-якого, хто цінує в автомобілях такі риси як практичність, продуману ергономіку салону, оригінальний інтер'єр і запам'ятовується екстер'єр. Додаємо до цих аргументів широкий набір сучасних силових агрегатів і трансмісій, хорошу керованість і високу якість збірки, а також широкий модельний ряд від компактного міського хетчбека до повнорозмірних SUV. Зваживши всі «за» і «проти», навряд чи ще залишаться сумніви, автомобілю якого бренду віддати перевагу. Питання буде лише у виборі моделі, з урахуванням вимог, які власник висуває автомобілю.

Щоб особисто переконатися у всіх перевагах спеціальної пропозиції і вигоди курсу 18,9 та отримати детальну інформацію можна звернутися до найближчого дилера у Вашому регіоні, який зможе запропонувати пройти тест-драйв і прийняти правильне рішення.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль