Новини

Концепції оформлення Camaro SS 2016.

02.11.2015

Детройт: Chevrolet представив два індивідуалізованих Camaro SS наступного модельного року, концепції яких відображають можливості, надані новим набором аксесуарів і деталей для тюнінгу для шостого покоління моделі. Схожі «червоний» і «чорний» акценти у відповідних темах дизайну, кожен з використовуваних компонентів Chevrolet, будуть запропоновані протягом першого модельного року нового Camaro.

"Це чудові приклади того, що покупець зможе зробити, щоб персоналізувати свій новий Camaro шостого покоління," сказав Роджер Маккормік (Roger McCormack), директор з маркетингу аксесуарів і деталей для тюнінгу. "Це буде найширший набір аксесуарів і деталей для тюнінгу Camaro з усіх коли-небудь запропонованих. Можливості обмежуються лише уявою."

У новий набір аксесуарів і деталей для тюнінгу Camaro входять такі елементи і можливості індивідуалізації як:

- Три варіанти дизайну дисків;

- Набір вставок з шести кольорів в колір кузова для радіаторної решітки для модифікацій LT і SS. При цьому, вставки також доступні в хромі або звичайному кольорі для подальшого фарбування;

- Задній спойлер і набір для збільшення притискної сили, кожен пропонується в 10 кольорах;

- Чотири екстер'єрних графічних пакети, що пропонуються в різних кольорах, включаючи «ралійні смужки», «передні крила», «гоночні смужки» і графіка для бічних частин.

- Інтер'єрні пакети, включаючи оздоблення дверей, що пропонуюьтся в різних кольорах;

- Набори для вихлопних систем для модифікацій SS і LT з двигуном V-6 (не сумісні з двурежімною вихлопною системою);

- Набір для заниження підвіски для модифікацій SS і LT (не сумісний з модифікацією SS, що обладнано підвіскою Magnetic Ride Control);

- Пакет передніх гальм Brembo® для модифікацій SS і LT;

- Набір для впускної системи для модифікації SS;

- Кожух двигуна для модифікацій SS і LT з двигуном V-6.

Також, для зручності клієнтів, щоб мати змогу ознайомитися з безліччю аксесуарів і наборів для тюнінга нового Camaro, був запущений он-лайновий візуалізатор.

«Всі аксесуари для екстер'єру підсилюють і без того виразний дизайн Camaro, так як вони були розроблені в Chevrolet Performance Studio паралельно з розробкою самої моделі," сказав Адам Беррі (Adam Barry), старший креативний дизайнер Chevrolet Camaro. "Це означає, що клієнт може персоналізувати свій новий Camaro шостого покоління за допомогою аксесуарів і наборів деталей, спроектованих і протестованих на аеродинаміку, тією ж командою, яка проектувала автомобіль."

Якщо ж детальніше зупинитися на концептах, то набір «червоний акцент» більше підійде гурманам, які вибрали Camaro SS конвертібл. Його екстер'єр в кольорі «сріблястий метал» підкреслюється червоними аксесуарами і доповнюється інтер'єром з елементами обробки зі шкіри «адреналін-ред».

Також серед аксесуарів для індивідуалізації екстер'єру занижена решітка з червоними вставками, червоні графічні елементи на крилах, чорні емблеми «метелики» і 20-ти дюймові 5-ти спицеві глянцеві чорні диски з червоною смугою, що йде по контуру. Під капотом - червона панель, що приховує двигун. Серед особливостей інтер'єру - набір для підсвічування салону з червоними алюмінієвими вставками в дверях, спортивні накладки на педалі і преміальні килимки з логотипом SS, а також покриття центральної консолі.

У добавок до посилення червоного в дизайні, Chevrolet пропонує кілька інтегрованих тюнінг-наборів, включаючи занижену підвіску, впускну систему і шестипоршневі передні гальма Brembo.

CAMARO SS

Що ж стосується «чорного акценту» для модифікації Camaro, то гаряче-червоному кольору купе Camaro SS «чорний акцент» надає більше «тюнингової» естетики.

CAMARO SS Red

CAMARO SS Red

Агресивний дизайн використовує темні ефекти, затемнені задні ліхтарі, матові чорні ралійні смуги, чорні емблеми «метелики» і 20-ти дюймові 5-ти спицеві чорні диски. Крім цього, концепція включає чорну кришку бензобака. Набір заниження підвіски і передні гальма Brembo з червоними супортами завершують силует Camaro. Під капотом нова впускна система і червона панель, що приховує двигун. Інтер'єр персоналізований оздобленням шкірою «джет блек», преміальними килимками з логотипом SS, замшею на консолі з логотипом Chevrolet Performance і червоною відстрочкою, а також спортивними накладками на педалі.

Концепти Camaro SS з «червоним» і «чорним» акцентом будуть представлені в рамках салону SEMA-2 015 в Лас-Вегасі, серед більш 20 інших автомобілів Chevrolet, аксесуарів і деталей для тюнінгу.

В Україні бренд Chevrolet надається компанією «Дженерал Авто Груп», яка входить до складу Української Автомобільної Корпорації. Варто нагадати, що зараз в дилерській мережі Chevrolet діють спеціальні цінові умови на придбання автомобіля модельного ряду Chevrolet за розрахунковим курсом 18.9 грн. за долар. Це дозволяє, при наявності заощаджень у валюті, обміняти долари на гривні за курсом банку, який складає близько 24 гривень за долар і заощадити таким чином при покупці Chevrolet по курсу 18.9 до 140 000 гривень, залежно від моделі. Дізнатися подробиці про акційну пропозицію, термін дії якого обмежений, як у часі, так і наявністю автомобілів, можна у найближчого дилера Chevrolet у Вашому регіоні або ж тут.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль