Новини

NASCAR та CHEVROLET: і знову перемога!!!

23.11.2015

Детройт: перемога Дейла Ернхардта молодшого (Dale Earnhardt Jr) в гонці Quicken Loans for Heroes 500, яка відбулася на міжнародному треку в Фініксі дозволила Chevrolet виграти кубок серії NASCAR 2015 серед виробників. Таким чином, автомобілі з «метеликом» на радіаторній решітці втринадцяте поспіль і тридцять дев'ятий в історії раз виграють найпрестижніший титул у серії NASCAR. А для гоночної версії модели Chevrolet SS це вже третя нагорода, яку вручають виробникам, що беруть участь у гоночній серії.

"Перемога в чемпіонаті виробників це одна з цілей, яку ми ставимо на початку кожного сезону," сказав Джим Кемпбел (Джим Кемпбелл) віце-президент американського підрозділу бренду, відповідальний за напрямок автоспорту. "Ця нагорода - результат грандіозної роботи команди власників, пілотів, механіків і технічних партнерів. Окрема подяка команді, що відповідає за двигуни Chevrolet, які разом з компаніями Hendrick Motorsports Earnhardt-Childress Racing забезпечили правильну комбінацію потужності, паливної економічності і надійності протягом усього сезону. Вітаю всіх, хто зробив це особливе досягнення можливим для Chevrolet ».

У тридцять п'ятому кубку гоночної серії NASCAR, що проводився в сезоні 2015 року, пілоти і команди Chevrolet завоювали 15 перемог, а свій перший кубок в гоночній серії NASCAR в чемпіонаті виробників Chevrolet отримав в 1958.

Серед пілотів, які заробляли в цьому році пункти для перемоги в чемпіонаті виробників, і зробили можливим отримання титулу для Chevrolet: Джиммі Джонсон (Jimmie Johnson) (п'ять перемог), Кевін Харвік (Kevin Harvick) (три перемоги), Дейл Ернхарт молодший (Dale Earnhardt, Jr.) (три перемоги), Курт Буш (Kurt Busch) (дві перемоги), Джеф Гордон (Jeff Gordon) (одна перемога), і Мартін Труекс молодший (Martin Truex, Jr.) (одна перемога).

CHEVROLET NASCAR: Earnhardt Jr., Harvick

В Україні бренд Chevrolet представляється компанією «Дженерал Авто Груп», яка входить до складу Української Автомобільної Корпорації. Якщо Ви вже визначилися з моделлю Chevrolet, яка ідеально підійде саме Вам, рекомендуємо поспішити і скористатися акційними умовами покупки автомобіля. Тільки до 30 листопада модельний ряду Chevrolet доступний за розрахунковим курсом 18,9 грн. за долар. При наявності заощаджень у валюті, можна обміняти долари на гривні за курсом банку, який складає близько 25 гривень за долар і заощадити таким чином при покупці Chevrolet по курсу 18,9 до 140 000 гривень, залежно від моделі. Дізнатися подробиці про спеціальну пропозицію, термін дії якої обмежений, як у часі, так і наявністю автомобілів, можна у найближчого дилера Chevrolet у Вашому регіоні або ж тут.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль