Новини

CHEVROLET BOLT EV дебютував на CES!!

13.01.2016

Бренд Chevrolet представив модель Bolt EV на міжнародному салоні електроніки (International Consumer Electronics Show (CES)) в Лас-Вегасі минулого тижня. Крім цього, Chevrolet став першим автомобільним брендом, який провів церемонію представлення автомобіля з використанням Facebook Live.

Тепер, з появою Bolt EV в модельному ряду, в якому вже є абсолютно новий Volt і Malibu Hybrid 2016 року, а також Spark EV, Chevrolet пропонує клієнтам ще більше доступних електромобілів ніж будь-який інший автомобільний бренд. У свою чергу це дозволяє Chevrolet зміцнити свої позиції лідера у сфері виробництва електрокарів, серед інших виробників автомобілів.

"Bolt EV по-справжньому втілює все краще, що є основною всього чим ми займаємося в Chevrolet", сказав Алан Бейті (Alan Batey), президент General Motors Північна Америка і глава Global Chevrolet. "Технології, знання і досвід інженерів, які стоять за створенням Bolt EV приголомшливий приклад тих інновацій, які ми маємо намір пропонувати нашим клієнтам, в кожному з наших продуктів - це те, що може запропонувати тільки Chevrolet."

Спираючись на досвід у створенні електрокарів, отриманий при створенні Volt, модель Bolt EV здатна змінити «правила гри» для електрокарів зі збільшеним пробігом. Не тільки тому що Bolt EV пропонує більш ніж 300 кілометрів пробігу за оцінками GM, а й руйнує ціновий бар'єр, будучи доступним за ціною менше $ 30 000. Також Bolt EV пропонує комунікаційні та інформаційно-розважальні технології, що дозволяють легко інтегрувати смартфони та інші електронні девайси, що дуже важливо для сучасного клієнта. Завдяки новому формату представлення новачка чотири мільйони Facebook-фанів Chevrolet мали можливість бути серед перших, хто побачив і дізнався деталі про новий Bolt EV. При цьому можна було побачити, як відео дебюту в режимі реального часу, так і вражаюче відео огляду на 360 градусів інтер'єру новинки.

Від себе нагадаємо, що CES служить презентаційним майданчиком для інноваційних та передових технологій вже понад 40 років і стала світовою сценою де наступні покоління інновацій, такі як Bolt EV, презентуються ринку.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль