Новини

Подробиці про CHEVROLET BOLT EV +2017 модельного року!

15.01.2016

Бренд Chevrolet представивши електрокар Bolt EV 2017 модельного року на виставці CES (Consumer Electronics Show) в Лас-Вегасі, виконав свою обіцянку, запропонувавши широкій аудиторії доступний електрокар з великим запасом ходу.

Модель Bolt EV, яка піде у виробництво до кінця 2016 року запропонує своєму власникові більше 300 кілометрів пробігу від повної зарядки. Також новинка дозволить скористатися просунутими технологіями комунікації і зв'язку, які були розроблені для поліпшення та персоналізації відчуттів від їзди на електрокарі.

«Минуло менше року, з моменту, коли ми показали концепт Bolt EV і пообіцяли зробити електромобіль з великим запасом ходу доступним для широкої аудиторії», сказала Глава Правління та Генеральний Директор GM Мері Барра (Mary Barra). «Bolt EV пристосований до використання передових мобільних технологій і додатків, таких як вдосконалена робота GPS при прокладці маршрутів, застосування ігрових елементів в інформаційно-розважальної системі, все зроблено для того, щоб поліпшити враження від володіння автомобілем зараз і в майбутньому.»

На підтвердження сказаного, одним з основних принципів, якому слідує електрокар є те, що комунікативні можливості спрощують отримання позитивного досвіду від володіння. Ряд переваг і технологічних особливостей Bolt EV отримав завдяки власникам моделі Volt, які озвучували свої пропозиції та ідеї, що в свою чергу повинно зробити володіння електромобілем простим. Bolt EV отримав ряд комунікативних інновацій, які забезпечать інтелектуальні, персоналізовані рішення управління досвідом водіння електрокара. Наприклад, в майбутньому точна проекція пробігу буде заснована на часі дня, погоді і стилі водіння власника автомобіля. Також для Bolt EV був розроблений Bluetooth з низьким споживанням енергії, розроблений так, щоб мінімізувати втрати енергії і автоматично підключати смартфон до автомобіля, поки власник наближається до нього. До того ж, багато технологій Bolt EV, що сфокусовані на водієві, підтримуються системою OnStar 4G LTE, яка перетворює Bolt EV в точку доступу Wi-Fi, надаючи власнику, полегшений доступ до додатків і службм через високошвидкісне бездротове підключення.

Якщо згадати інші системи комунікації та інформаційно-розважальні особливості, то слід зазначити кольоровий тач-скрін MyLink діагоналлю 10.2'', з можливістю зміни компоновки елементів і віджетів, камеру заднього виду, яка забезпечує ширококутний огляд обстановки ззаду. Також власнику доступний круговий «огляд», завдяки обзору «з висоти пташиного польоту», який підвищує рівень безпеки під час маневрів на малих швидкостях при парковці.

Окремо варто звернути увагу на абсолютно новий мобільний додаток MyChevrolet. Програма об'єднує найважливішу користувацьку інформацію і функції автомобіля, такі як статус зарядки акумуляторів, сервіс OnStar Map, віддалений запуск двигуна, попереднє кондиціонування салону, інструкції з використання систем автомобіля, нагадування про необхідність проходження сервісного обслуговування, навігація. У світлі ефективного використання заряду, навігація електрокара може будувати маршрути для максимального збільшення пробігу і пропонує, при необхідності, найближчі точки де розташовані станції зарядки. У найближчому майбутньому власники Bolt EV зможуть «змагатися» порівнюючи стилі водіння, щоб визначити, хто використовує заряд ефективніше інших.

В Україні про бренд Chevrolet можна дізнатися на сайті компанії «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль