Новини
Поделиться ВКонтакте

CHEVROLET RACING виграв 11 чемпіонатів в 2015!

12.01.2016

Автомобілі з краваткою-метеликом на радіаторних гратах стали переможцями шести чемпіонатів автовиробників, а також виграли п'ять чемпіонатів в особистому заліку пілотів у NASCAR, IndyCar, NHRA, чемпіонаті США серед спорткарів і серії Pirelli World Challenge. Плюс до цього, пілоти Chevrolet виграли кілька найважливіших гонок сезону, включаючи Indianapolis 500, IndyCar Dual в Детройті, національну гонку NHRA US, 24 години Ле-Мана, 24 години Rolex в Дайтоні і вперше за 50 років 12 годинну гонку Sebring.

"Виграш чемпіонатів і ключових гонок, це ті цілі, які ми ставимо собі кожен сезон", сказав Джим Кемпбел (Jim Campbell), віце-президент Chevrolet US з автоспорту та спортивної лінійки. "Той досвід, який ми отримуємо на треках, допомагає нам згодом створювати ще кращі автомобілі і двигуни, які потім Ви зустрічаєте в дилерських центрах. Перемоги в гонках і чемпіонатах допомагають підвищувати репутацію бренду і імідж. І це підвищує ймовірність того, що клієнти виберуть саме наші автомобілі ".

Згадаймо перемоги Chevrolet в дорожніх гонках, треках і в заїздах драг-рейсингу:

IndyCar - двигун Chevrolet твін-турбо V-6 об'ємом 2.2 літра, з безпосереднім уприскуванням, в поєднанні з новим аеро-кітом 2015 року забезпечили 16 поулів і 10 перемог у 16 гонках, що дозволило Chevrolet виграти чемпіонат серед виробників вчетверте поспіль. Скот Діксон (Scott Dixon) виграв чемпіонат в особистому заліку, а Хуан-Пабло Монтойя (Juan Pablo Montoya) виграв гонку Indianapolis 500, яка проводилась дев’яносто дев’ятий раз.

Кубок NASCAR Sprint - Chevrolet виграв чемпіонат серед виробників продовживши рекордну серію до 13 перемог поспіль і тридцять дев'ятий раз за всю історію, чого не зміг зробити жоден інший автовиробник. Команда пілотів Chevy виграла 15 гонок. Chevrolet став першим виробником, що підкорив вершину в 750 перемог в серіях, коли Кевін Харвік (Kevin Harvick) перетнув фінішну лінію в Довері (Делавер) у жовтні.

NASCAR Xfinity - Chevrolet виграв «Bill France Performance Cup» як один з кращих виробників в серії в сімнадцятий раз. Chevrolet став першим виробником, що подолав позначку в 400 перемог в серіях за всю історію, коли Чейз Елліотт переміг у Річмонді у вересні.

NHRA - Chevrolet виграв Кубок Виробників вдруге за два роки і в двадцять перший раз взагалі. Кубок Виробників отримує автомобільний виробник, чиї моделі поточного року заробили найбільше очок у кваліфікаціях і перемог у своїх категоріях у рамках національних, регіональних і дивізійних гонок. Еріка Ендерс виграла Pro Stock Championship вдруге поспіль за два роки і здобула перемоги в дев'яти гонках, знакових в цьому класі, включаючи Chevrolet Performance US Nationals в Індіанаполісі. Chevrolet здобув 29 перемог у національних гонках в трьох категоріях драг-рейсингу.

Чемпіонат IMSA TUDOR United SportsCar - Chevrolet завоював титул в категорії виробників двигунів-прототипів вдруге поспіль за останні два роки. Corvette Daytona Prototype (DP) дебютував у чемпіонатах в 2012 і регулярно приносить перемоги бренду. Corvette DP досяг позначки в сім перемог поспіль, і більше того, кожна з чотирьох команд, які використовували цей двигун, святкували перемоги в 2015. Крістіан Фіттіпальді (Christian Fittipaldi) і Жоао Барбоза (Joao Barbosa) виграли чемпіонат прототипів.

У категорії GT, команда Corvette Racing виграла 3 виснажливі гонки в 2015 році. Ян Магнуссен (Jan Magnussen), Антоніо Гарсія (Antonio Garcia) і Райан Бріско (Ryan Briscoe) виграли в 24 години Rolex в Дайтоні і 12 годинну гонку Sebring. Олівер Гавін (Oliver Gavin), Томмі Мілнер (Tommy Milner) і Джордан Тейлор (Jordan Taylor) виграли 24 години Ле-Мана в категорії GTE Pro Class, відзначивши восьму для Chevrolet перемогу в класі перемогою на Circuit de la Sarthe.

Чемпіонат IMSA Continental Tire SportsCar - Chevrolet виграв вперше чемпіонат у класі Grand Sport (GS). Ендрю Девіс (Andrew Davis) і Робін Ліддел (Robin Liddell) виграли чемпіонат Continental Tire SportsCar Challenge, а Chevrolet Camaro Z / 28.R виграв чотири гонки в 2015, найбільше серед всіх виробників.

"Ми пишаємося пілотами, командами і техніками Chevrolet, які забезпечили перемоги в різних серіях, окремих гонках і чемпіонатах, зробивши таким чином 2015 ще одним успішним гоночним сезоном", сказав Кемпбел.