Новини

Світова прем'єра Chevrolet Corvette Grand Sport на Женевському автосалоні 2016

04.03.2016

Як повідомляє офіційний дистриб'ютор бренду Chevrolet в Україні, компанія «Дженерал Авто Груп», що входить до складу Корпорації УкрАВТО, в вересні цього року буде доступний до замовлення абсолютно новий Corvette Grand Sport 2017 модельного року в модифікаціях купе і кабріолет. Крім цього, в рамках Женевського автосалону відсвяткувало європейський дебют нове покоління Chevrolet Camaro 2016 модельного року, що стало на 94 кілограм легше, на 5% потужніше і на 25% економічніше. Також в рамках Женевського автосалону Chevrolet представив Corvette Stingray 2016 модельного року, що пропонує новий дизайн, поліпшені комунікаційні та технічні можливості, а також найпотужніші Corvette Z06 і нову версію C7.R.

Женева - На Женевському автосалоні 2016 Chevrolet відсвяткував світову прем'єру абсолютно нового Corvette Grand Sport і європейський дебют нового Chevrolet Camaro 2016 модельного року. Grand Sport сусідив на стенді з трьома блискучими новими Camaro, двома потужними Corvette Stingrays 2016 модельного року і двома технічно вдосконаленими Corvette Z06 і Z06 C7.R Edition.

З гоночною ДНК в крові, абсолютно новий Corvette 2017 модельного року, який отримав назву Corvette Grand Sport, зрозуміло, став центром уваги для безлічі людей під час своєї першої появи на публіці на Женевському автосалоні. Він поєднує легку архітектуру, заточений під трек аеродинамічний кузов, покришки Michelin і атмосферний двигун, щоб запропонувати близько 1.05g при проходженні поворотів і до 1.2g з доступним пакетом Z07. Це перша модель, яка пропонує орієнтоване на трек шасі і елементи підвіски, на додачу до унікальних деталей екстер'єру та більш широкій колії.

Grand Sport буде доступний до замовлення в версії купе і кабріолет в Європі вже з вересня, що ж стосується майбутнього моделі в Україні, стежте за новинами від офіційного дистриб'ютора бренду в Україні, компанії «Дженерал Авто Груп».

"Гонки були невід'ємною частиною ідеології для Corvette протягом більше 50 років, і такий багатий досвід допомагає нам створювати ще кращі, більш продуктивні автомобілі", сказав Марк Реус (Mark Reuss), виконавчий віце-президент з розвитку продуктової лінійки, продажів і експорту General Motors. "Глобальне схвалення сьомого покоління Corvette підтверджує прямий зв'язок і Grand Sport 2017 модельного року піднесе свої відточені на треку технології на новий, захоплюючий рівень."

В рамках Женевського автосалону 2016 Chevrolet також презентував абсолютно нову генерацію Chevrolet Camaro, вперше для Європейських клієнтів. Тепер у європейських клієнтів з'явилася можливість не тільки стати власником одного з найкращих коли-небудь створених Camaro. Їм доступний автомобіль з найкращою віддачею, завдяки ряду змін в дизайні, продуктивності і технічної складової. "Ми очікуємо, що ця модель задасть нові стандарти в сегменті - і дасть привід новому поколінню ентузіастів закохатися в Camaro", сказав Ал Оппенхайзер (Al Oppenheiser), керівник команди інженерів, які створили Camaro.

Новий Camaro притягує увагу завдяки ще більш атлетичному вигляду, скульптурним деталям екстер'єру, який доповнює ще більш компактну і м'язисту архітектуру. Також модель отримала повністю нову сучасну світлотехніку, включаючи світлодіодні технології. Більш просунуті і вдосконалені технології також використовуються і всередині, фокусуючись на водія і пропонуючи повністю новий досвід керування автомобілем, завдяки інформаційно-розважальній системі MyLink, селектору вибору режиму їзди та сервісному асистентові OnStar з точкою Wi-Fi.

Крім цього, автомобіль безумовно запропонує новий рівень продуктивності. Новий Camaro став ще швидше, забезпечує ще більш яскраві відчуття від керування, завдяки ще більш легкій архітектурі і розширеній лінійці силових установок: новий дволітровий турбодвигун видає 276 к.с. і 400 Нм, розганяючи автомобіль з 0 до 100 кілометрів за менш ніж 6 секунд.

Також автолюбителі з нетерпінням чекали можливість побачити новий Corvette Stingray 2016 модельного року. Нова версія, завдяки дизайну, комунікаційним і технологічним поліпшень, які запропонують покупцям більше персоналізованого вибору і опцій, що підвищують комфорт.

Corvette Stingray продемонстрував елегантний стиль екстер'єру з м'язистими рисами, а також вражаючі технічні можливості і характеристики. Покоління 2016 року пропонує три абсолютно нових колірних теми варіантів дизайну - Twilight Blue (блакитний), Spice Red (червоний) і Jet Black Suede (чорний). В інтер'єрі поєднуються якісні матеріали та бездоганна майстерність збірки з удосконаленими технологіями, які покращують комунікаційні можливості автомобіля і відчуття від їзди.

Динаміку забезпечує V-подібна вісімка об'ємом 6.2 літра LT1, потужністю 466 к.с. з максимальним обертовим моментом 630 Нм зі стандартною вихлопною системою. Обидві опції двигуна Corvette Stingray дозволяють йому розганятися з 0 до 100 кілометрів за 4.2 секунди, в той час як технічні можливості шасі і підвіски Corvette дозволяють відчути 1.03g при проходженні поворотів.

З кузовом купе або кабріолет, можливістю вибирати механічну або автоматичну коробки передач і набором опцій для персоналізації Stingray зможе задовольнити будь-якого любителя автомобілів.

Ще однією моделлю, представленої в Женеві 2016 став Corvette Z06 2016 ого модельного року, в якому «трек зустрічається з вулицею», на перехресті треку Le Mans з автобаном. Справжній суперкар світового класу, найпотужніший і самий технічно досконалий Corvette, серед тих, які коли-небудь були випущені. Модифікація Z06 презентувала себе в 2016 році з легкою і міцною алюмінієвою просторовою рамою, а також з наддувним двигуном конфігурації V-8, об'ємом 6.2 літра виконаним з алюмінію потужністю 659 к.с. і 881 Нм крутного моменту. Модель пропонує ще більше можливостей вибирати варіанти персоналізації, включаючи абсолютно новий C7.R Edition.

Модифікації гоночних автомобілів Z06 і C7.R забезпечать безпрецедентний рівень інжинірингу та компонентів, включаючи архітектуру шасі, технології двигуна і аеродинамічні концепції. Взятий за основу Stingray, дозволив модифікаціям Z06 і C7.R, створеним в тісній співпраці, перевершити всі очікування. Модифікація C7.R Edition віддає данину поваги гоночним автомобілям Corvette Racing C7.R. Спеціальна версія виділяється особливим позначенням Corvette Racing - жовтий або ж чорний колір з відповідними акцентами в екстер'єрі та інтер'єрі. Модифікація буде доступна з пакетом Z07 Performance з карбоновими керамічними гальмами і спеціальним серійним індивідуальним номером обмеженим цифрою 500, відповідно до планованого кількістю випущених екземплярів.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль