Новини

Chevrolet проведе «Дні відкритих дверей» і презентує оновлені AVEO і TRACKER

24.05.2017
Всесвітньо відомий бренд Chevrolet за час своєї присутності на ринку України зумів заробити репутацію виробника, що пропонує автомобілі «на кожен день». Більш того, завдяки широкому модельному ряду і різним модифікаціям кузовів, автомобілі з «краваткою-метеликом» на радіаторних гратах незмінно користуються попитом в українських клієнтів. Зараз, наприклад, офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet пропонує 5 моделей, починаючи компактним AVEO і закінчуючи повнорозмірним кросовером CAPTIVA.

При цьому, вже існуючий модельний ряд постійно оновлюється, як зовні, так і в плані техніки, щоб відповідати мінливим вимогам клієнтів. Тому, після того, як рік тому було дано старт продажів оновленого сімейства Cruze, бренд Chevrolet оголошує про вихід на ринок оновлених бестселерів - седана Chevrolet AVEO і компактного кросовера Chevrolet TRACKER. А щоб зробити знайомство з оновленими моделями Chevrolet цікавим і по-сімейному комфортним, в чотирьох містах України, в дилерських центрах Chevrolet, пройдуть «Дні відчинених дверей».

В рамках цих заходів гостей чекатимуть презентації оновлених моделей, тест-драйви, розважальна програма для дорослих і дітей, а також безліч приємних сюрпризів від бренду Chevrolet. Так, 27-28 травня, оновлені моделі будуть чекати гостей у Києві, Львові, Одесі та Сумах. Дилерські центри «Автоцентр Київ», «Автоцентр на Кільцевій» і «Автоцентр на Столичному» в Києві, «Галичина-Авто» у Львові, «Одеса-Авто» в Одесі та «Суми-Авто» в Сумах з задоволенням познайомлять гостей з новинками від Chevrolet.

Трохи забігаючи наперед варто сказати про те, що оновлені моделі Chevrolet AVEO і Chevrolet TRACKER отримали нові риси дизайну екстер'єру, які обов'язково привернуть Вашу увагу. Наприклад, головна оптика моделей тепер виконана за іншою схемою, яка підвищує безпеку, а нові лінії кузова додають динамічність в зовнішньому вигляді. Крім цього, ряд оновлень торкнулася салону і панелі приладів Chevrolet AVEO, зробивши її ще більш функціональною і ергономічною. Також в процесі оновлення моделі отримали ще багатші комплектації, що пропонують вже в базі широкий набір обладнання. І це далеко не все, чим хочуть поділитися з гостями оновлені моделі Chevrolet.

Як то кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Тому запрошуємо Вас відвідати дилерські центри офіційного дистриб'ютора бренду Chevrolet в Києві, Львові, Одесі чи Сумах в останній вікенд травня, щоб особисто познайомитися з оновленими моделями Chevrolet.

Адреси проведення Днів відчинених дверей CHEVROLET
Місто Команда CHEVROLET АДРЕСА
Київ «Автоцентр на Кільцевій» Софївська Борщагівка, вул Толстого, 2 (Кільцева дорога поворот на м. Вишневе)
Київ «Автоцентр на Столичному» Столичне шосе, 90
Київ «Автомобільний центр Київ» проспект Степана Бандери, 22
Львів «Галичина-Авто» вул. Городоцька, 282
Одеса «Одеса-Авто» ТРЦ Середньофонтанський, Семафорний провулок, 4
Суми «Суми-Авто» вул. Роменська, 98

Знайти дилерський уентр CHEVROLET

Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль