Новини

Chevrolet покаже ряд новинок в рамках виставки «АГРОЕКСПО 2017»

19.09.2017

Заходи міжнародного рівня, орієнтовані на сільськогосподарський сектор економіки України, вже давно стали невід'ємним атрибутом осіннього сезону. Вересень 2017 року також не став винятком, і вже зовсім скоро, в Кропивницькому, свої двері відкриє міжнародний агропромисловий форум «АГРОЕКСПО-2017».

Цей рік стане по-своєму особливим, так як серед учасників виставки, що мають безпосереднє відношення до агропромисловості, буде представлений і модельний ряд автомобільного бренду Chevrolet від офіційного дистриб'ютора «Дженерал Авто Груп».

Бренд Chevrolet настільки щільно увійшов в життя українців, що уявити собі потік транспорту в місті без автомобілів з радіаторної гратами, прикрашеної «краваткою-метеликом» просто неможливо. Само собою зрозуміло, що для успіху необхідно постійно вдосконалюватися, щоб моделі відповідали постійно зростаючим вимогам клієнтів по відношенню до нових автомобілів.

Тому, щоб познайомити учасників виставки з останніми новинками від бренду Chevrolet, офіційний дистриб'ютор бренду в Україні в рамках виставки продемонструє бестселер модельного ряду - оновлений Chevrolet AVEO, оновлений кросcовер Chevrolet TRACKER, популярний Chevrolet CRUZE - місткий універсал, сімейний мінівен Chevrolet ORLANDO, а також повнорозмірний кросовер Chevrolet CAPTIVA. При цьому, для цінителів автомобільної ексклюзиву, поряд з «громадянської» версією позашляховика буде презентовано Chevrolet CAPTIVA Black Edition. Автомобіль, завдяки ряду дизайнерських рішень в екстер'єрі та інтер'єрі дозволить своєму власникові вигідно підкреслити свій статус, і не залишитися непоміченим серед собі подібних.

Щоб ближче познайомитися з брендом Chevrolet і новинками модельного ряду, запрошуємо гостей виставки на стенд компанії, де можна буде «приміряти» автомобіль і отримати всю необхідну інформацію.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль