Новини

Chevrolet Cruze отримав найвищу оцінку в історії EuroNCAP

26.11.2009

Нова «глобальна» модель, компактний седан Chevrolet Cruze, на яку вже приймаються замовлення в офіційній українській дилерській мережі Chevrolet, компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (структурний підрозділ УкрАВТО), за багатьма параметрами показав найкращі результати за всю історію існування EuroNCAP.

Автомобіль, який можна буде придбати в Україні вже в середині лютого 2010 року, за підсумками нещодавно проведених краш-тестів європейської організації EuroNCAP, отримав вищий бал при фронтальному та боковому ударах. Так, за підсумками фронтального тесту, Cruze отримав 79 балів зі 100 можливих, що робить його однією з найбезпечніших моделей серед пасажирських автомобілів. Cruze зміг досягнути показника безпеки в 96 % для дорослих пасажирів, а це кращий показник з початку цього року. При цьому, багато інших автомобілів преміум-брендів, що пройшли тестування не змогли показати таких результатів. Якщо говорити про кількість балів, автомобіль зміг отримати 16 з 16 можливих балів при фронтальному та 8 з 8 балів при бічному ударі о бар’єр, що деформується. Таким чином, Cruze став першим пасажирським автомобілем, що отримав максимальну оцінку рейтингу в обох дисциплінах програми краш-тестів EuroNCAP, що проводяться з 1997 року.

Незалежна європейська організація також вдостоїла компактний седан від Chevrolet оцінкою в 7.3 бали з 8, за підсумками краш-тесту, що імітує боковий удар автомобіля о стовп. Така оцінка стала свідченням того, що бічні панелі зможуть забезпечити високий рівень захисту для пасажирів навіть при «точковому» бічному ударі. А підголівники Cruze були спроектовані так, щоб максимально погасити енергію хлистового удару при зіткненні з автомобілем ззаду.

«Ми задоволені відмінними результатами, які показав Cruze», сказав Уейн Бреннон, Президент та Керівний директор, Chevrolet Europe. «Сьогоднішній результат підтверджує, що Cruze пропонує рівень безпеки, на який можуть рівнятись інші. Гордий силует, відмінні динамічні характеристики та керованість. На даний момент, це краща пропозиція за ціною, що гарантує такий рівень безпеки.»

Безпека Chevrolet Cruze починається з жорсткої конструкції кузова, в якій використана нова система інтегрованої рами, що підтримується добре налаштованими компонентами шасі. З цією системою, верхня частина кузова і рама являють собою одне ціле, що гарантує стабільність та стійкість автомобіля в будь-яких умовах. Завдяки тому, що 64% структури кузова складається з надміцної сталі, конструкція здатна забезпечити високий рівень захисту. Тоді як у10сконалена конструкція дверей, надлегка високоміцна сталь центральних стійок та алюмінієві вставки бамперів гарантують максимальний рівень захисту.

В списку базового обладнання Cruze пропонує широкий набір засобів та систем активної та пасивної безпеки, які зазвичай зустрічаються в більш дорогих автомобілях: Brake assist, EBD, чотири подушки безпеки (водія, для переднього пасажира, передні бокові подушки) датчик, що нагадує про необхідність пристебнути ремені, переднатягувачі ременів безпеки та обмежувачі навантаження ременів на грудь пасажирів.

Нагадаємо, що автомобілі марки Chevrolet представлені в понад ніж 130 країнах, включаючи Україну. А новачок модельного ряду, відмінник з безпеки Chevrolet Cruze, з’явиться в дилерських центрах компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», в другій половині лютого 2010 року.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль