Новини

Небувале зниження цін на Chevrolet Captiva та Chevrolet Epica

29.05.2009

Безпрецедентне зниження цін на автомобілі Chevrolet Captiva та Chevrolet Epica з 20 травня 2009 р.! Відтепер позашляховик класу SUV, Chevrolet Captiva пропонується за ціною від 179000 грн., а ціна на представницький седан бізнес-класу Chevrolet Epica починається від 135000 грн.

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») повідомляє про безпрецедентне зниження цін на автомобілі Chevrolet Captiva та Chevrolet Epica з 20 травня 2009 р. Відтепер позашляховик класу SUV, Chevrolet Captiva пропонується за ціною від 179000 грн., а ціна на представницький седан бізнес-класу Chevrolet Epica починається від 135000 грн.

Останнім часом популярність автомобілів, які надають можливість комфортно та впевнено себе почувати, як на міських шляхах так і поза ними продовжує зростати. Тому все частіше, покупці зупиняють свій вибір на автомобілях, які поєднують характеристики як для повсякденного використання так і для активного відпочинку. Саме до цього класу відноситься позашляховик Chevrolet Captiva. Наближається пора відпусток, тому зараз, надається унікальна можливість стати власником позашляховика, за надзвичайно привабливими цінами, лише від 179 000 грн. Таким чином при придбанні цього автомобіля клієнт може зекономити близько 45 000 грн., та витратити ці кошти на відпочинок. На даний момент, порівнюючи з конкурентами в класі, не складно побачити переваги цієї пропозиції. Автомобіль має декілька варіантів комплектацій, але навіть базова, пропонує значну кількість опцій, без яких уявити сучасний автомобіль такого класу просто неможливо. Системи ABS, ESP, ARP та можливість підключення повного приводу, це далеко не все що можна отримати придбавши Chevrolet Captiva за новою ціною. Автомобіль комплектується механічною або автоматичною трансмісією, які працюють в парі з двигуном обсягом від 2,4 л (133 к.с.) до 3,2 л (225 к.с.).

Також зниження ціни торкнулось і моделі яка є невід’ємним атрибутом успішної ділової людини. Мова ж звичайно про бізнес-клас, до якого належить Chevrolet Epica. Представницький седан, має традиційний для таких автомобілів просторий салон, високоякісне оздоблення, та надає можливість отримувати задоволення від їзди, як водієві, так і пасажирам на задньому ряду сидінь. Дуже часто автомобіль є символом статусу свого хазяїна, тому цінова пропозиція, яка дозоляє увійти в «бізнес-лігу», не витрачаючи при цьому значних коштів, буде вдалим рішенням. Саме зараз, при купівлі автомобіля Chevrolet Epica, є можливість зекономити для розвитку власного бізнесу понад 28 000 грн. Купуючи седан D класу Chevrolet Epica за ціною від 135 000 грн. , покупець має можливість обрати варіант з механічною КПП та дволітровим двигуном потужністю 143 к.с. або автоматичною КПП, та двигуном обсягом 2,5 літри, потужністю 154 к.с..

Бажаючим скористатись спеціальною пропозицією на купівлю автомобілів Chevrolet Captiva та Chevrolet Epica необхідно поспішити, оскільки кількість автомобілів за такими привабливими цінами обмежена.

Модельний ряд Chevrolet, який представляє в Україні дистриб’юторська компанія УКрАвтоЗАЗ-Сервіс, включає:

Aveo, ціна від 81 300 грн.
Lacetti, ціна від 106 200 грн.
Epica, ціна від 135 000 грн.
Captiva, ціна від 179 000 грн.
Tacuma, ціна від 110 000 грн
Chevrolet NIVA, ціна від 91 220 грн.

Детальну інформацію можна отримати у дилерів Chevrolet. Тел. 8-800-500-23-30 (дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні).


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль