Новини

Корпорація УкрАВТО не проводить смс-розіграшів!

05.06.2009

У колл-центр Корпорації УкрАВТО поступають дзвінки від жителів Донецької області з інформацією про отримання смс-повідомлень від невстановлених осіб, що видають себе за працівників відділу реклами Корпорації УкрАВТО. У смс-повідомленнях респондентам повідомляється про виграш автомобіля Chevrolet або Opel від Корпорації УкрАВТО, і пропонується поповнити рахунок відправника скрейтч-картами KYIVSTAR на суму 1200 грн. для отримання призу.

Інформуємо, що дії невстановлених осіб є шахрайськими, оскільки при проведенні маркетингових акцій, пов'язаних з врученням призів або подарунків, Корпорація УкрАВТО, не стягує з призерів будь-якої сплати. Переконливо просимо Вас утриматися від перерахування шахраям грошових сум. Якщо Ви постраждали від дій шахраїв, будь-ласка, терміново зверніться в правоохоронні органи по своєму місцю проживання, а також повідомте про те, що трапилось Корпорацію УкрАВТО.

Інформацію про акції, що діють, Ви можете отримати на інтернет-сайті компанії http://ukravto.ua/actions.htm або звернувшись в колл-центр по телефону: 8-800-507-71-70 (безкоштовно із стаціонарних номерів).


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль