Новини

Автокредитування - це знову доступно

20.07.2009

Структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, компанія "УкрАвтоЗАЗ-Сервіс", яка є офіційним дистрибутором на ринку України автомобілів Chevrolet, пропонує широкий вибір програм авто кредитування, які зможуть зробити реальністю придбання нового автомобіля в кредит

Послуги з кредитування надаються в рамках партнерських відносин Корпорації «УкрАВТО» з комерційними банками, які можуть видавати автокредити на умовах, які вигідно відрізняються від продуктів-аналогів.

Так, з 17 липня 2009 року стартувала нова спільна програма від УкрАВТО та «Астра-Банку». Скористатись можливістю придбання нового автомобіля в кредит можна в усій дилерській мережі Української Автомобільної Корпорації. Відтак наявність суми в розмірі 25% вартості автомобіля, це перший крок до здійснення мрії, стати автовласником. Основною «фішкою» цієї програми є відсоткова ставка, яка становить 0 % річних у гривні, протягом першого року користування кредитом. Автомобілі модельного ряду Chevrolet можна оформити в кредит на 7 років. На весь термін кредитування розмір щомісячної комісії становить 1,19 % від суми кредиту. Серед інших переваг автокредитування від Астра банку: одноденний термін прийняття рішення про видачу кредиту, можливість отримати схвалення за наявності мінімального пакету документів та відсутність одноразової комісії.

Іншим цікавим варіантом автокредитування можна вважати пропозицію від «Volksbank», який наразі представлений у 10 областях України. Умови отримання кредиту на купівлю автомобілів Chevrolet демократичні і надають змогу отримати авто за наявності 35 % від вартості вказаної у прайс-листі. Розмір відсоткової ставки можна обирати: за наявності одноразової комісії, що складе 1,99% від суми кредиту, ставка становитиме 22,99% річних у гривні. Якщо такий варіант не влаштовує, можна обрати схему без сплати одноразової комісії, але тоді відсоткова ставка складе 23,99% річних. Максимальний строк кредитування становить до 5 років.

Третім варіантом придбання автомобілів в кредит є спільна програма ВТБ-банку та УкрАВТО, що діє з 15.06.2009 року в усіх дилерських центрах ZAZ, Cadillac, Chevrolet та Opel. Запропонований продукт за перший місяць свого існування набув популярності за рахунок високого відсотка схвалень на отримання кредитування. Автомобіль можна отримати в кредит строком на 2 роки, під стабільну відсоткову ставку на рівні 20,49 % річних у гривні. Першопочатковий внесок клієнта від 30%. На вибір пропонується дві схеми погашення кредиту: класична схема, платежі за якою зменшуються від місяця до місяця, або аннуітет, що передбачає сталу суму виплат по кредиту від місяця до місяця.

Отримати докладну інформацію з придбання автомобілів Opel в кредит та обрати одну з кредитних програм можна звернувшись до найближчого дилера Української Автомобільної Корпорації, а також за телефоном гарячої лінії: 8-800-500-23-30 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль