Новини

Chevrolet Cruze буде презентовано на Столичному Авто шоу 2009

20.08.2009

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», яка входить до складу Української Автомобільної Корпорації, в рамках Столичного Автошоу 2009 проведе презентацію новинки – Chevrolet Cruze.

Звичною справою для Столичного Авто шоу стало проведення гучних та довгоочікуваних українських автопрем’єр. Так і цей, досить складний для авто ринку рік, не стане виключенням. На святі, яке в цей раз пройде в період з 11 по 13 вересня, відбудеться презентація чергової новинки від Chevrolet – моделі Chevrolet Cruze.

Цей автомобіль був презентований в 2008 році, в жовтні на Міжнародному Паризькому Автосалоні. І одразу ж після презентації, як і належить члену «сім’ї» Chevrolet, став задавати тон в своєму класі завдяки новій платформі, свіжому дизайну, якості зборки та відповідності найсучаснішим стандартам безпеки. Новинка стала передвісником нового напрямку дизайну бренда Chevrolet. При цьому Chevrolet Cruze створювався для того, щоб повністю змінити уяву оточуючих про те, повинен бути доступний автомобіль.

При погляді на Cruze стає зрозумілим, що сполучення таких якостей як динамічний дизайн екстер’єру, по-спортивному організований простір салону, висока якість елементів, сучасні економічні і в той самий час потужні силові агрегати – все це може бут по-справжньому доступним. Бажаючим стати володарем автомобіля, який буде притягувати погляди оточуючих, не доведеться переживати муки вибору серед різноманітних пропозицій на ринку. Поєднання динамічного зовнішнього вигляду, який завдяки вигинам даху, куту нахилу вітрового скла та нахиленим заднім стійкам надає Chevrolet Cruze купе. Все у зовнішньому вигляді Chevrolet Cruze виглядає лаконічно та плавно. Це не просто данина модним віянням та тенденціям. Така форма кузова дозволила досягнути відмінного показника опору повітряному потоку на рівні 0,31.

Дизайн інтер’єру, виконано в форматі здвоєного кок-піту заслуговує на особливу увагу та чимось нагадує організацію салону легенди Corvette. Ефект відокремленості передніх пасажирів завдяки кольоровому поєднанню нижньої частини панелі приладів з вставками передніх сидінь, створює враження цілісності. Зерниста структура поверхонь, м’які на доторк матеріали, приглушений блиск вставок – все це створює атмосферу якості. Для того щоб пасажири та водії не сумували, для Cruze передбачено широкий вибір інформаційно-розважальних систем, серед яких супутникова навігація, розпізнавання голосових команд, аудіо система, можливість підключення карт пам’яті та плеєрів.

В Україні цей автомобіль з’явиться після презентації на Столичному Авто шоу 2009. познайомитись з конструктивними особливостями кузова, набором двигунів, варіантами комплектацій і що найголовніше, з ціною на новинку, можна буде в період з 11 по 13 вересня 2009 року під час шостого поспіль Столичного Автошоу.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль