Новини

Український клуб Chevrolet AVEO відсвяткував 5-річний ювілей

23.09.2009

Компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, офіційний дистриб’ютор автомобілів Chevrolet в Україні, виступила спонсором організації святкування 5-річчя всеукраїнського клубу Chevrolet AVEO.

Вже давно клубний рух став об’єднавчим фактором для справжніх фанатів тієї чи іншої моделі або автомобільної марки. А автоклуби все частіше стають не просто зборами людей, у яких однакові автомобілі. Зустрічі носять характер сімейних свят, на які приходять друзі. В цьому році, один з найбільших автомобільних клубів в Україні - клуб Chevrolet AVEO, відсвяткував протягом тижня 2 події. За підсумками трьох днів участі в Міжклубному турнірі Столичного АвтоШоу зі слалому, AVEO клуб святкував перемогу, ставши абсолютним чемпіоном, завдяки майстерності своїх пілотів, справжньому командному духові та шаленій підтримці свої одноклубників. І вже через тиждень, з’явилась ще одна нагода зібрати всіх «авеоводів» разом. Нещодавно клубу Chevrolet AVEO виповнилось 5 років з дня заснування. Само собою, офіційний дистриб’ютор автомобілів Chevrolet в Україні, не міг залишитись осторонь, та знайшов можливість підтримати клуб.

Програма свята була не просто насиченою, вона не залишила учасникам події та гостям ані хвилини для суму. До початку події, що проходила за Києвом, в одній з мальовничих зон відпочинку, на березі Київського моря, на паркові було більше сотні автомобілів Chevrolet AVEO, що належать киянам, львів’янам, харків’янам, одеситам та багатьом-багатьом іншим, з усіх куточків нашої країни. Обширна географія членів клубу AVEO пояснюється просто: з моменту появи на ринку нашої країни AVEO, щасливими власниками стали понад 100 тисяч чоловік. Автомобіль, який дійсно, можна по праву вважати одним з наймасовіших в Україні. Ті, хто обрав AVEO, переконались, що технічні характеристики, якість зборки, доступність, у порівнянні з «однокласниками», компактність – далеко не всі аргументи «за» Chevrolet AVEO. Навряд чи автомобіль, що не відповідає очікуванням власника, міг би розраховувати на успішність на ринку.

На святі було декілька секторів, в яких кожен міг знайти зайняття до душі: маленькі «авеоводи» випробовували на міцність батут, машинки та катамарани. Дорослі могли позмагатись за перемогу у одній з багатьох номінацій, серед яких «AVEO-пуля», в форматі турниру з «драг-рейсингу» на квадроциклах, який за емоціями не поступався справжнім чемпіонатам. Любителі та цінителі прекрасного, могли позмагатись за нагороду в конкурсі «AVEO-модник», підсумки якого підводились на святкування Дня Народження клубу. І це лише незначна частина програми, яка була підготовлена організаторами для учасників клубу та гостей. Завершенням офіційної частини став феєрверк, після якого «авеоводи» відправились продовжувати святкування в неофіційній обстановці. Можна сказати одне, День Народження по-справжньому вдався: були поздоровлення від дружніх клубів, таких як DODGE Club Ukraine, тости, подарунки та безліч гостей, і, що мабуть найголовніше, тепла та невимушена атмосфера. Компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», буде і в подальшому підтримувати клубний рух та знаходити можливість сприяти людям, яких об’єднує любов до автомобілів Chevrolet.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль