Новини

Життя за містом існує! Доведено Chevrolet NIVA!

03.12.2009

Скільки разів, кожен з нас замислювався, перш ніж відправитись за місто на своєму автомобілі: чи справиться автомобіль з несподіванками, які приготували обраний маршрут подорожі, погода або служби, що займаються ремонтом доріг? Тепер про це можна не задумуватись, оскільки факт, що автомобільне життя існує і поза містом, офіційно доведений позашляховиком Chevrolet NIVA.

В свою чергу, щоб не бути голослівним, офіційний дистриб’ютор автомобілів Chevrolet NIVA, компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО), пропонує всім особисто переконатись в правдивості заяви. Повнопривідний компактний автомобіль, нова версія якого була презентована цим літом в Україні, вже вкотре встиг підтвердити на ділі свій позашляховий статус. В жовтні цього року, за підсумками голосування журналістів на щорічному конкурсі «Позашляховик року 2009» в Росії, оновлена Chevrolet NIVA святкувала перемогу в категорії «Кращий SUV». Такі перемоги так просто не дістаються. Тим цінніша нагорода, що в голосування беруть участь звичайні автолюбителі, які не один рік сидять за кермом. Ще одна перемога в рамках цього конкурсу дісталась оновленій Chevrolet NIVA в категорії «Прем’єра року». Ряд оновлень, які пішли на користь цьому автомобілю, дозволили Chevrolet NIVA отримати більш сучасний вигляд, при цьому зберегти унікальні позашляхові якості та функціональність.

Вислів «Життя за містом існує», має на увазі наявність «автомобільних» форм життя поза міськими шляхами. І в цій стихії Chevrolet NIVA просто нема рівних: автомобіль, який не гребує пройтись по багнюці, впевнено себе почуває на ґрунтовці и не боїться лісових піщаних доріг або снігових заносів. Цей автомобіль, завдяки своїй достатньо короткій базі та відсутності масивних передніх та задніх звисів, запросто подолає підйоми чи спуски по гірських дорогах Карпат. Якщо прийнято рішення виїхати на риболовлю чи полювання, «паркетні» псевдопозашляховики, як правило залишають біля узбіч, зайвий раз не ризикуючи. Chevrolet NIVA з такими завданнями справиться на раз: понижений ряд передач, блокування диференціалу, значний кліренс, релінги на даху, автономний обігрівач, кондиціонер, запасне колесо – все необхідне, що може вам знадобитись при виїздах на природу.

Але крім «заміської» натури, Chevrolet NIVA володіє і міськими манерами. Автомобіль відмінно підходить для середовища великих та малих міст. Компактні розміри дозволяють Chevrolet NIVA почуватись себе набагато комфортніше при зміні смуги руху в потоці, у порівнянні з масивними позашляховиками, багажник без проблем зможе розмістити все, що Ви купили в супермаркеті, а безліч вдосконалень в інтер’єрі салону дозволяють комфортно долати будь-які відстані.

Але все ж найголовнішим аргументом «ЗА», втім як і перевагою цього компактного позашляховика для активних людей, можна вважати унікальне співвідношення позашляхових якостей та ціни. Навряд чи в Україні можна знайти справжній, сучасний повнопривідний автомобіль за ціною лише від 123 492 грн.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль