Новини

Вперше Chevrolet AVEO можна придбати в розстрочку

07.12.2009

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Chevrolet в Україні, компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», яка входить до складу Української Автомобільної Корпорації, пропонує скористатись новорічними умовами, які поширюються на модель AVEO хетчбек у тридверному чи п’ятидверному кузові.

Перед новорічними святами, вже традиційно, люди звикли до особливих умов на придбання нових автомобілів, особливо коли мова іде про масові і надзвичайно популярні моделі. До таких представників автомобільного світу можна, по-справедливому, віднести Chevrolet AVEO хетчбек. В 2009 році, за підсумками українського конкурсу «Автомобіль Року» цей автомобіль здобув перемогу у номінації, яка якнайкраще характеризує компактний хетчбек від Chevrolet: Краще співвідношення ціна-якість. Не треба зайвий раз нагадувати, що в голосуванні приймали участь тисячі українців, які вже знайомі з AVEO хетчбек або лише збирались його придбати.

Відверто кажучи, на даний момент, для автомобіля цього класу, пропозиція придбати в лізинг може стати єдиним варіантом, що дозволить зробити подарунок собі або коханій людині. Давайте спробуємо розібратись в умовах, які вирізняються своєю простотою та прозорістю:

Перший внесок

від 30%

від 40%

від 50%

Строк лізингу

13 міс.

до 24 міс.

до 36 міс.

Річна ставка в гривні

0%

Одноразова комісія клієнта (від суми лізингу)

3%

Щомісячна комісія(фіксована на весь строк лізингу)

100,00 грн.

Тобто, фактично «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» та «Укравтолізинг» пропонують «чистий» лізинг, щось на зразок міксу банківського кредиту і розстрочки, коли сума якої не вистачає для купівлі автомобіля, ділиться на рівні частини і виплачується протягом певного строку. Подорожчання автомобілю за таких умов не перевищить навіть 6%. За умов звичайного банківського кредитування, автомобіль в результаті стає дорожчим в 1,5-2 рази.

Отже, щоб стати власником Chevrolet AVEO хетчбек достатньо зробити декілька кроків. По-перше треба звернутись до одного з офіційних дилерських центрів Chevrolet у Вашому регіоні. Другим етапом стане внесення первинного внеску, в залежності від Ваших фінансових можливостей, він може складати від 30 % вартості автомобіля. Після нетривалої процедури оформлення, клієнт отримує автомобіль і все що залишиться, це сплачувати щомісяця від 146 у.о. у гривневому еквіваленті. До того ж, заявки на лізинг розглядає лізингова компанія, що входить до структури УкрАВТО, а це гарантія позитивної відповіді для переважної більшості клієнтів. За таких умов, три роки, протягом яких виплачується вартість автомобіля, пролетять непомітно. Єдине що залишиться в пам’яті, це приємні спогади про вдалу передноворічну покупку.

Слід зауважити й на страхуванні автомобіля. Страхова компанія, яка також входить до складу УкрАВТО, співпрацює з усіма дилерським центрами Chevrolet по всій Україні. Таким чином, у випадку настання страхового випадку достатньо зібрати необхідні документи і звернутись на офіційний сервіс Chevrolet. Решту зробить фахівець сервісу: оцінка відновлення, направлення документів до страхової і власне ремонт, не очікуючи навіть факту перерахування коштів зі страхової компанії.

Також до техпаспорту на новий Chevrolet AVEO можна отримати новорічні подарунки від Української Автомобільної Корпорації. В наш час цінують практичні подарунки, тим більше якщо мова іде про придбання автомобіля. Тому кожен клієнт, що в період акції придбає компактний міський автомобіль, який буде вирізняти свого власника з поміж інших учасників дорожнього руху, отримає в подарунок поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності. Але на цьому новорічні сюрпризи не закінчуються. Другим подарунком стане накопичувальна картка програми лояльності CarMan&CarWoman від УкрАВТО, яка дозволить власникові чи власниці користуватись привілеями в усіх дилерських центрах Корпорації, у будь-якому куточку України.

Лізингова програма діє на всіх офіційних дилерських підприємствах Chevrolet. А подробиці можна дізнатись або у продавців-консультантів або за телефоном гарячої лінії: 0 800 500 233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні)


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль