Новини

Chevrolet Cruze в десятці кращих

05.01.2010

Автомобіль Chevrolet Cruze, офіційною дистрибуцією яких в Україні займається компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації), потрапили до десятки кращих в Україні.

Цейі автомобіль були заявлений до участі, в традиційному, щорічному конкурсі «Автомобіль Року». І після першого етапу голосування журналістського журі, до складу якого входять представники авторитетних українських автомобільних видань, Cruze опинився серед претендентів на титул. Насправді, якщо розібратись в якостях автомобіля Chevrolet Cruze, то цей автомобільі потрапив до десятки найсильніших цілком справедливо. Cruze створювався, в першу чергу для того, щоб змінити уяву клієнта про те, як повинен виглядати доступний автомобіль. І відверто кажучи, інженерам та дизайнерам, які проектували цей автомобіль, стало до снаги справитись з задачею. Автомобіль зміг запропонувати споживачеві безліч технологій, які раніше були доступні лише для автомобілів високого цінового діапазону. Судіть самі, 6-ти ступенева «ручка» або «автомат», бензиновий або дизельний турбований двигуни, різноманітні системи пасивної та активної безпеки, високоякісні матеріали, що використовувались в оздобленні салону, динамічний дизайн купеподібного профілю. Результатом сполучення цих якостей став Chevrolet Cruze, який за характером та зовнішності став нагадувати спортсмена, який володіє відмінною керованістю та динамікою, зберігши при цьому високий рівень комфорту.

Нагадаємо, що в голосуванні приймають участь, як журналісти, так і просто автолюбителі. Тому всі бажаючі можуть віддати свій голос за автомобіль, що сподобався, на сайті організаторів конкурсу, або заповнити та відправити поштою заповнену анкету.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль