Новини

Компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» підвела підсумки 2009 року

18.01.2010

Початок нового року вже традиційно став часом, коли компанії оцінюють свою діяльність за рік, що пройшов. А якщо врахувати, що 2009-ий рік був, м’яко кажучи, непростим, то всі удачі та складнощі сприймаються по-іншому. Всі радощі стають великими перемогами, ну а певні невдачі стають безцінним досвідом, який в подальшому дозволить компанії стійко переносити складнощі.

Якщо аналізувати рік, що пройшов, стає очевидним, що позитивних моментів було набагато більше, ніж негативних. Так, за 12 місяців 2009-року, компанія, яка входять до складу Української Автомобільної Корпорації, продовжувала розвиватись, презентувати новинки і звичайно ж робила все, щоб в Україні ставало все більше щасливих автовласників.

За підсумками минулого року, до десятки лідерів продаж увійшли дві моделі брендів, які представляє «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс». Такого хорошого показника не було навіть в 2008-ому році. З одного боку – це свідчення популярності цих автомобілів. З іншого, це показник того, що компанії намагались зберегти доступність цих моделей. Ці всі слова про моделі Chevrolet AVEO i Lacetti. Першу позицію в класі В, дісталась моделі, яку представляє компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс». Перемогу отримала модель Chevrolet AVEO. Ще один представник модельного ряду Chevrolet, модель Lacetti зайняла перше місце в класі C-high.

Іншими словами, кожний 10-ий покупець в Україні, стали власником нового автомобіля, однієї з моделей бренду Chevrolet. Більш того, протягом 2009 року було проведено декілька таких довгоочікуваних українських прем’єр. Це і презентація оновленого позашляховика Chevrolet NIVA, яка відбулась влітку, поповнення, у вигляді першої глобальної моделі – Cruze. І якщо Chevrolet NIVA вже знаходить своїх власників в нашій країні, то Chevrolet Cruze розпочне свій похід за симпатіями українських автовласників всього через декілька тижнів, ближче до кінця лютого.

Якщо говорити про плани компанії на цей рік, без сумнівів клієнти не залишаться без прем’єр та новинок. В цілому в 2010-ому році будуть презентовані 2 новинки від бренду Chevrolet. З того, що відбудеться найближчим часом – це старт продажів Chevrolet Cruze, і в другому півріччі буде презентовано ще одну новинку: Chevrolet Spark.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль