Новини

Chevrolet в кредит за одну годину

19.01.2010

З 18 січня 2010 року в усій дилерській мережі компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», що входить в структуру Української Автомобільної Корпорації, діє кредитна програма від «VOLKSBANK» на придбання автомобілів модельного ряду Chevrolet.

На фоні багатьох кредитних пропозицій від різноманітних комерційних банків, цей продукт вирізняється з поміж інших, мабуть, однією з найголовніших умов: строк прийняття рішення стосовно видачі кредиту. Не потрібно чекати днями на відповідь з банку, оскільки комерційний банк, кредитний партнер Корпорації УкрАВТО, вже через годину після подання заявки на отримання кредиту зможе дати відповідь. Тобто Вам не доведеться навіть покидати відділення банку чи автосалон, де також можна подати документи на кредит, чекаючи на позитивну відповідь. Основні умови придбання автомобілів, одного з найпопулярніших серед українців брендів, виглядають наступним чином:

Авансовий платіж , грн

Від 35 %

Строк кредитування

До 60 міс.

Розмір комісії, %

0

1,99

Відсоткова ставка

23,99

23,23

Додаткові платежі

Внесення до реєстру – 34 грн, нотаріальне оформлення – від 500 грн, страхування від нещасного випадку (одноразово) – 1,5% від суми кредиту


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль