Новини

У жовтні 2010 року в Європі дебютує новий Chevrolet Aveo

16.09.2010

На міжнародному автосалоні в Парижі, що стартує 2 жовтня 2010 року, буде показано новий Chevrolet Aveo. З огляду на популярність марки в Україні, можна з упевненістю сказати, що новинку дуже чекають і в нашій країні.

Новий п'ятидверний Chevrolet Aveo в новому дизайні - виключно стильний автомобіль компакт-класу. Агресивний погляд фар, плавні лінії «плечей», короткі задні звиси, вузькі «боки» і випуклі арки коліс - все це складає сутність сучасного дизайну від Chevrolet.

Новий Chevrolet Aveo з кузовом «хетчбек» адресований, перш за все, молоді. Продажі чотирьохдверного седана почнуться вже в середині майбутнього року. Обидва варіанти кузова зберігають головне достоїнство автомобіля - компактність і прийнятний обсяг внутрішнього простору. Тому новий Chevrolet Aveo також буде цікавий і як сімейного авто.

Новий Aveo довше і ширше, ніж нинішня модель. За обсягом салону й багажника він є одним з кращих у своєму класі. У рішенні інтер'єру, можливо, навіть більше сюрпризів, ніж в екстер'єрі: зокрема, спортивний дизайн приладової панелі з аналоговим тахометром в поєднанні з цифровим спідометром і сигнальними вогнями. Плюс - популярне нині синє підсвічування центральної консолі. Майбутні покупці Aveo по достоїнству оцінять якість матеріалів, використовуваних в інтер'єрі, численні пристосування для зберігання дрібниць, сучасну аудіо-систему з USB і функціональність Bluetooth.

За ступенем жорсткості каркасу Новий Chevrolet Aveo не має конкурентів у класі компактних автомобілів. Нові шасі були спеціально сконструйовані з урахуванням смакових переваг європейських покупців. У стандартне оснащення входять електронна система стабілізації, електропідсилювач керма і антиблокувальна система гальм. У лінійці 4-циліндрових двигунів до нового Chevrolet Aveo присутні як бензинові (1,2 л; 1,4 л; 1,6 л), так і дизельні агрегати (1,3 л). Серед технічних новинок в автомобілі задіяні змінювані фази газорозподілу, загальна паливна магістраль для дизеля та ін. Вперше в компакт-класі на новому Chevrolet Aveo буде застосована 6-швидкісна автоматична трансмісія, яка буде пропонуватися на всіх ринках нарівні з 5- і 6-швидкісною ручною КПП.

В Україні компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», офіційний дистриб'ютор автомобілів Chevrolet, представить нову модель на початку 2012 року.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль