Новини

Chevrolet NIVA - 8 років в дорозі!

23.09.2010

Сьогодні, 23 вересня 2010 року, виповнюється 8 років одному з найпопулярніших в СНД позашляховиків - Chevrolet NIVA!

Тристороння угода, укладена в 2001 році між американським виробником GM, Європейським банком реконструкції та розвитку і російським виробником «АвтоВАЗ», призвела до відкриття нового заводу і появи оригінальної, нової моделі, яка сьогодні продається під логотипом Chevrolet. Вже 23 вересня 2002 з конвеєра в столиці російського автомобілебудування - місті Тольятті - зійшов перший автомобіль цієї марки!

Заокеанський шильдик на решітці радіатора не налякав покупців Chevrolet NIVA - машина мала успіх у всіх країнах СНД! В Україні бренд також знайшов свого шанувальника. У 2004 році компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», що входить до групи компаній «УкрАвто», стала офіційним дистриб'ютором Chevrolet NIVA в Україні і партнером виробника з РФ - GM-AVTOVAZ! За 6 років активних продажів у нашій країні власниками Chevrolet NIVA стали більше 16 тис. автолюбителів.

Вісім років розвитку нового бренду не пройшли даром: автомобіль не раз оновлювався. У 2009 році італійська компанія Gruppo Bertone попрацювала з зовнішнім виглядом «народного» позашляховика. Chevrolet NIVA отримала більш практичну конструкцію переднього і заднього бампера, поліпшену систему вентиляції, передні фари з удосконаленими світлотехнічними характеристиками, розширені арки коліс і багато іншого.

У 2010 році компанія GM-AVTOVAZ продовжила поліпшення технічної частини автомобіля Chevrolet NIVA. На цей раз зміни торкнулися технічної частини автомобіля: модернізації піддався важіль КПП і конструкція моторного відсіку, що дозволило значно знизити рівень шуму і тим самим підвищити комфорт в салоні; була збільшена жорсткість нижніх важелів передньої підвіски, збільшений ресурс кульових опор передньої підвіски, а також поліпшена корозійна стійкість компонентів - в цілому, більше 60 інженерних змін. Дана модель з успіхом демонструвалася на нещодавньому Столичному Автошоу в Києві.

У дилерських центрах компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» оновлена Chevrolet NIVA продається за ціною від 123 200 грн, що робить її одним з найбільш доступних позашляховиків в Україні.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль