Новини

Новий автосалон Opel-Chevrolet відкрився в Івано-Франківську!

24.09.2010

20 вересня 2010 року компанія «Івано-Франківськ-Авто» (дилерська мережа корпорації «УкрАвто») гостинно відкрила двері нового автосалону для всіх шанувальників автомобілів Opel та Chevrolet.

Сучасний салон площею 220 м/кв розташований за давно відомою всім прикарпатцям адресою в Івано-Франківську – вул. Юності, 41а. Адже протягом багатьох років саме тут «Івано-Франківськ-Авто» реалізовувало автомобілі, і саме тут знаходиться сервісний центр, який надає повний спектр послуг, а також проводить гарантійні ремонти автомобілів.

В новому автосалоні представлено весь модельний ряд автомобілів Opel та Chevrolet. Цінителям німецької якості та практичності запропонують Opel Astra Classic, Insignia, Zafira, Corsa, Combo, також можливо оформити індивідуальне замовлення на Opel Astra або Meriva нового покоління, чи взагалі на будь-який автомобіль легендарного бренду. Шанувальники автомобілів для REALьного життя зможуть обрати між Chevrolet Aveo, Lacetti, Epica, Captiva, NIVA і новинкою від Chevrolet, володарем багатьох європейських премій та відзнак - Chevrolet Cruze. Ці автомобілі вже завоювали своїх шанувальників серед мешканців славетного міста Івано-Франківськ, а також інших міст області, та набувають популярності стрімкими темпами.

Відмітимо, що найближчим часом «Івано-Франківськ-Авто» планує розмістити новий стіл замовлень для клієнтів сервісу. Поки ваш автомобіль проходитиме обслуговування – ви можете розглянути автомобілі, або ж затишно відпочити з філіжанкою кави.

Вже в першій половині жовтня місяця відбудеться презентація автосалону та сервісного центру, на яку «Івано-Франківськ-Авто» запрошує завітати всіх зацікавлених i оцінити переваги сервісу та якість обслуговування.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль