Новини

Хетчбек Chevrolet Cruze буде представлений на автошоу в Парижі!

29.09.2010

Chevrolet Cruze - представницький седан від компанії Chevrolet - отримає побратима з кузовом «хетчбек». Новий Chevrolet Cruze презентують у найближчі дні на автошоу в Парижі.

Прем'єра елегантного хетчбека намічена на 30 вересня 2010 року. Це буде вже четверта прем'єра, яку організовує компанія Сhevrolet в Європі. Нагадаємо, що крім Chevrolet Cruze хетчбек, концерн також представить нову модель Orlando, оновлений позашляховик Captiva і абсолютно нову Aveo в кузові хетчбек.

Керівництво автоконцерну покладає великі надії на нову модель. За словами Уейна Бреннона, президента і виконавчого директора Chevrolet Europe, Cruze є однією з найбільш успішних моделей Chevrolet, яка користується великою популярністю в 70 країнах світу, включаючи Україну. Випуск нової моделі грунтується на грамотному маркетинговому розрахунку. «Хетчбек має велику вагу на автомобільному ринку, - говорить У. Бреннон. - Тільки в Європі продається близько 4,8 млн. автомобілів такого типу, що становить більше 25% від загального обсягу продажів. Саме тому ми бачимо в новому хетчбеку Chevrolet Cruze серйозного гравця на ринку Європи!».

Слова Бреннона знаходять підтвердження в цифрах: продажі седана Chevrolet Cruze в багатьох країнах перевищили рівень продажу іншого «хіта» від Chevrolet - Aveo. У 2010 році цей автомобіль очолив рейтинг продажів у своєму класі в таких країнах, як Німеччина, Данія, Швейцарія, Італія, Іспанія, Португалія, Великобританія та ін. За межами Європи тріумф Chevrolet Cruze також очевидний: в одному Китаї продано більше 90 тис. автомобілів цієї моделі з початку 2010 року; значні продажі відбулися в Росії, Індії та ПАР.

Chevrolet Cruze, який дебютував навесні 2009 року, відразу ж привернув до себе увагу. І справа тут не стільки в динамічному і в той же час представницькому дизайні цього елегантного седана. Chevrolet Cruze отримав найвищий бал з безпеки від EuroNCAP, а також був визнаний кращим автомобілем року авторитетним журі автожурналістів з країн Центральної та Східної Європи. Саме тому керівництво компанії Chevrolet зробило ставку на новий кузов настільки популярної моделі.

Chevrolet Cruze в кузові хетчбек зберіг основні риси привабливого дизайну свого попередника. Він був побудований з урахуванням нової системи несучого кузова, доповненої особливими налаштуваннями компонентів шасі. Усе разом це привело до високого рівня стабільності і надійності їзди. Обсяг багажника хетчбека Cruze близький до 400 л, його можна збільшити за допомогою складання спинок задніх сидінь (у пропорції 60/40).

Новий 5-дверний хетчбек Chevrolet Cruze надійде в продаж у Європі в середині 2011 року. Вартість авто буде оголошена ближче до початку продажів.

На сьогоднішній день в Україні Chevrolet Cruze представлений в кузові седан. Автомобілі можна придбати в дилерській мережі компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до групи компаній «Укравто»). Вартість седана починається від 148 тис. грн.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль