Новини

Chevrolet показав у Парижі нову модель - міні-вен Orlando!

05.10.2010

У перший день міжнародного автомобільного салону в Парижі, 30 вересня 2010 року, компанія Chevrolet показала відразу 4 прем'єри. Однією з найяскравіших став абсолютно новий автомобіль в лінійці Chevrolet - міні-вен Orlando.

Концепт-кар, на базі якого створювалася нова модель, був вперше продемонстрований тут - у Парижі, в 2008 році. Серійна машина потішить майбутніх власників семимістним салоном, практичним і «гнучким» інтер'єром і «позашляховим» зовнішнім виглядом.

Новий автомобіль, за задумом керівництва компанії, має зміцнити позиції бренду Chevrolet в Європі. «Ми впевнені, що Orlando принесе з собою свіжий струмінь у клас сімейних міні-венів і допоможе нам наростити обсяги продажів і рівень присутності в Європі, привертаючи все більше потенційних споживачів до бренду Chevrolet», - вважає Уейн Бреннон, президент і керуючий директор Chevrolet Europe .

Дизайнерські рішення, застосовані при створенні Chevrolet Orlando, зробили автомобіль ефектним і комфортабельним водночас. Досить компактний зовнішній вигляд поєднується з просторим салоном. Низька лінія даху Chevrolet Orlando доповнена розширеними колісними арками, під якими можуть розміститися колеса розміром 16-18 дюймів. Три ряди сидінь розташовуються один над іншим, утворюючи своєрідний амфітеатр, який оточено численними ємностями для зберігання дрібниць. Однак якщо мова йде про перевезення вантажів, «театральність» зникає: сидіння складаються, і салон Orlando частково перетворюється в об'ємний багажник (один з найбільших в класі). Що стосується передньої консолі, то вона організована максимально зручно, тобто оснащена місткими ємностями для дрібниць, а також оснащена аудіо-системою і USB-портом для заряджання MP3 або IPod.

За основу для Chevrolet Orlando були взяті розробки, яки вже відомі автолюбителям, знайомим з нинішнім «хітом» продажів - Chevrolet Cruze. Останній популярний у багатьох країнах Європи внаслідок плавності ходу, хорошої керованості і відмінного дизайну. За цими характеристиками Chevrolet Orlando не поступатиметься динамічному побратиму по бренду. Під капотом сімейного міні-вена планують встановлювати три варіанти двигунів на вибір: один бензиновий, об'ємом 1,8 л і потужністю 141 л.с., і два дволітрових дизельних агрегати (131 та 163 к.с.). У стандартне устаткування Chevrolet Orlando входять: електронна система контролю стійкості, шість повітряних подушок безпеки, кондиціонер, електричні дзеркала.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль