Новини

Ave Chevrolet! На весь модельний ряд Chevrolet - нова кредитна програма!

06.10.2010

З 1 жовтня 2010 року стартувала нова рекламна кампанія Ave Chevrolet, у рамках якої діє нова акційна кредитна програма від «Плюс Банку» на весь модельний ряд Chevrolet – «9,9% річних», яка допоможе зробити популярні авто бренду Chevrolet ще більш доступними.

Умови кредиту стануть до вподоби тим, хто має старе авто і хоче замінити його на нове, сучасне та престижне, а також для тих, хто планує придбати своє перше авто.

Серед привабливих рис кредитної пропозиції від «УкрАвтоЗАЗ-Сервісу» та «Плюс Банку» такі:

  • Максимальний термін кредитування автомобілів Chevrolet – до 7 років;
  • Перший внесок – від 20% вартості автомобіля;
  • Річна відсоткова ставка – 9,9% на перші 6 місяців кредитування. На термін, що залишився, буде діяти ставка в залежності від загального строку кредитування – від 9,9% (на 1 рік) до 23,9% (на 7 років); Наприклад, якщо строк Вашого кредиту складає 1 рік, то відсоткова ставка становитеме 9,9%; а якщо загальний термін кредитування дорівнює 7 рокам, то перші 6 місяців діятиме ставка 9,9% річних, а залишок строку (6,5 років) - 23,9%.
  • Одноразова комісія за розрахунково-касове обслуговування – 3% від суми кредиту;
  • Щомісячна комісія – відсутня;
  • Страхування життя – 2% від суми кредиту (одноразовий платіж);
  • Страхування автомобіля у ТДВ "Експрес страхування"

Оформити заявку на кредит, а також дізнатись більше інформації про кредитний продукт можливо у будь-якому автосалоні офіційної дилерської мережі Chevrolet або за телефоном гарячої лінії: 0800500233.

Нагадуємо, що кредитна пропозиція дійсна на автомобілі 2011 модельного року, яки вже з’явились у дилерській мережі «УкрАвтоЗАЗ-Сервісу»! Поспішайте! Скажіть улюбленій машині: Аve Chevrolet!


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль