Новини

Volt и компанія. Інноваційні концепції від Chevrolet

15.11.2010

На початку листопада на міжнародному салоні в Лас-Вегасі (Невада, США) відбулася презентація лінійки автомобілів Z-Spec Concept. Компанія Chevrolet представила широкому загалу три моделі світового виробника: Volt, Cruze і Spark

«Дженерал моторс» обрав на найближче десятиріччя той глобальний напрямок, ілюстрацією якого став гібридний концепт-кар «Volt». Нагадаємо, Chevrolet Volt вважається першим в історії авто, яке використовує електричну енергію у якості головного джерела енергії. Автомобіль оснащений спеціальним відсіком для літій-іонних батарей, що мають форму букви «Т». Потужність автомобіля здатна досягати 16кВт за годину. Паливна економічність забезпечується за рахунок того, що двигун об’ємом 1,4 литри служить для зарядки батарей. Лише на електричній тязі автомобіль може розвивати потужність до 150 кінських сил і швидкість до 160 кілометрів за годину. Chevrolet Volt дуже економічний: ті, хто проїжджає близько 100 кілометрів, зможуть зекономити біля 2000 літрів палива за рік. Витрати бензину складають усього 1,02 литра на 100 кілометрів пробігу в умовах міста.

Автовиробник розробив новий пакет аксесуарів, який і був використаний у моделі Chevrolet Volt Z-Spec Concept. Від стандартної машини виставковий експонат відрізняють особливий білий колір кузова Icy White, також хвилюють око численні чорні хромовані деталі та спеціальні аплікації, нанесені на передні двері. Колеса і шини з низьким опором котінню дизайнери Chevrolet змінили легкосплавними дисками розміром 19 дюймів. Салон модернізованого гібридного новачка помпезний, практично повністю обшитий шкірою, підлога декорована ексклюзивними килимками. Комплект унікальних пропозицій щодо дизайну Volt Z-Spec Concept, який ніби натякає на зміни зсередини, ніяк не відображається на аеродинамічних якостях машини. Удосконалені приборні панелі, решітка, 19-ти дюймові колеса, задні фари – ті якості, за допомогою яких Дженерал Моторс говорить: це все ще тільки концепція, а виробництво – в планах.

Лінійка Z-Spec Concept має ще одну родзинку: у Північній Америці скоро з’явиться хетчбек Spark. 2012 року п’ятидверный новачок, найменший член родини Chevrolet, гарантує спритність і потужність при тендітних габаритах у будь-яких дорожних умовах. На думку спеціалістів, Chevrolet Spark змусить переглянути уявлення про малий автомобіль, особливо, в тому, що стосується поєднання дизайну та технічних характеристик. Адже фактично це суміш розробленого Chevrolet экстер’єру, більш демократичного інтер’єру, потужності та лідерської надійності Яскраво-помаранчевий колір, білі багатоспицеві диски, великий спойлер на даху – сплутати хэтчбек Spark з кимось іншим просто нереально.

І остання модель стенду Chevrolet з серії Z-Spec Concept - Chevrolet Cruze.

Chevrolet Cruze Z-Spec Concept - взагалі окрема розмова, як стверджує Пауль Арнон, головний дизайнер компанії. Намагаючись створити унікальне явище, в образі спортивного Cruze, вони нагородили його купою якостей, які максимально віддаляють його від середнього авто.

Седан Cruze Z-Spec Concept, як і Volt, має ексклюзивний колір кузова, аплікації та 19-дюймові колеса BBS. Також у машині є боді-кіт, покращена радіаторна решітка і гальмівна система Brembo. У двоколірному інтер’єрі машини з сидіннями Recaro і спортивним рулевим колесом чимало алюмінієвих та чорних лакованих вставок.

Нагадаємо, в Україні абсолютно нова модель Chevrolet Cruze, побудована на глобальній GM-платформі Delta II, доступна за ціною від 148 000 грн. Подробиці – на сайті www.chevrolet.kiev.ua


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль