Новини

Підготовка авто до зими. Рекомендації від Chevrolet

29.11.2010

У народі кажуть: «Готуй сани влітку!» Дійти цього висновку допоміг багаторічний досвід, а в подальшому сама інтуїція підказувала пращурам, що влітку – без возу, взимку – без саней – ні туди, і ні сюди. Дійсно, про стан зимового засобу пересування турбувалися задовго до непогоди. Адже ніколи не знали напевне, який сюрприз завтра підкине матінка-природа. Добре, що в наш час функції і воза, й саней виконує один-єдиний засіб пересування (а подекуди й розкіш) - родинний автомобіль, який може експлуатуватися в будь-яку погоду, але за умов виконання вимог інструкції з експлуатації і своєчасного проведення ТО в повному обсязі.

Спеціалісти сектора післяпродажного обслуговування ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до складу Автомобільної Корпорації «УкрАВТО»), переконливо рекомендують не відкладати роботи з підготовки автомобіля до зимових погодних умов «у довгу скриню». Звернувшись до спеціалістів заздалегідь, власник авто забезпечить себе та своїх рідних від наслідків неочікуваної ожеледиці та інших «принад» української зими.

Для тих автовласників, які отримують задоволення від тісного спілкування з авто, пропонуємо перелік тих робіт, які допускаються до самостійного виконання:

  • Перехід на зимовий тип гуми
  • Заміна щіток склоочищувачів
  • Заміна рідини для омивання скла
  • Змазка та перевірка замків та петель
  • Обробка водовідштовхувачем гумових потовщувачів дверей та багажника (після кожної мийки)

Проте на наступні види робіт (умовно, з підготовки авто до зими) спеціалісти відділу післяпродажного сервісу наполягають особливо. Причому радять доручити це фахівцям, щоб не пропустити жодної несправності, яка б могла перетворитись мінімум на неприємність в холодну погоду, максимум у трагедію під час ожеледиці. Отже те, з чим не варто жартувати, це:

  • Перевірка технічного стану паливної системи і системи запалення
  • Технічний стан гальмівної системи (в т.ч. шлангів та «гальмівної» рідини)
  • Готовність системи охолодження двигуна та обігріву салону (витік, стан, температура замерзання рідини)
  • Стан акумуляторної батареї
  • Перевірка лакофарбового покриття кузова (корозія, лущення фарби)

«Єдиною правильною умовою підтримки автомобіля в технічно справному стані є виконання регламентного технічного обслуговування в повному обсязі і в строки, вказані в техдокументації до кожного типу авто. Вся біда у тому, що наші водії вважають, СТО – це лише заміна експлуатаційних рідин, що він може зробити це і сам. Але вони абсолютно не розуміють, що ТО в повному обсязі підтримує авто в ідеальному стані у будь-яку пору року»,- ділиться досвідом Олександр Ситник, фахівець з технічної підтримки сервісу ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс».

Як раз доречним є запуск акційної рекламної кампанії на сервісні послуги - «Безпечна зима з УкрАВТО», у рамках якої кожен клієнт матиме можливість всього за 1 грн. провести комплексну діагностику свого автомобіля та зекономити чималі гроші на подальшому відновлювальному ремонті. Деталі акції можна переглянути на сторінці http://www.ukravto.ua/news-detail.htm?id=1019

До речі, оригінально підійшли до проблеми зимової непогоди в компанії «Vauxhall», що є британським підрозділом марки Opel. Тут пропонують клієнтам новий аксесуар – спеціальні «зимові шкарпетки» для покришок. Ці пристосування допоможуть водіям у випадку раптової завірюхи доїхати до точки призначення навіть на літніх шинах, а коштують усього 50 фунтів стерлінгів.

Також варто пам’ятати, кажуть фахівці, що авто, як і жінка, любить добре ставлення та увагу. Тож аби вона не нервувала Вас у зимові свята, завітайте до салонів дилерської мережі «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» та зробіть і їй маленький подарунок з числа наявних аксесуарів.

Безпечної зими!


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль