Новини

Chevrolet продає 2,35 млн автомобілів і встановлює рекорд глобальних продажів за півріччя

26.07.2011

За перші шість місяців 2011 року обсяг глобальних продажів автомобілів Chevrolet склав 2,35 млн одиниць - це кращий піврічний показник за всю столітню історію Chevrolet.

«Заснований в США швейцарським емігрантом, бренд Chevrolet спочатку був орієнтований на споживачів у всьому світі, - розповів Джоел Еванік (Joel Ewanick), директор з глобального маркетингу компанії General Motors. - Ми і сьогодні вірні принципам, закладеним сто років тому Луї Шевроле (Louis Chevrolet), і пропонуємо тільки кращі автомобілі та послуги клієнтам в більш ніж 120 країнах світу. Ми завжди раді прийняти в нашу «сім'ю» нових покупців, незалежно від їх географічного розташування».

За першу половину 2011 року було продано на 286 499 автомобілів Chevrolet більше, ніж за аналогічний період 2010 року; таким чином, приріст продажів склав 14%. Крім того, Chevrolet вдалося встановити піврічний рекорд з продажу у багатьох країнах, включаючи основні ринки збуту, такі як Аргентина, Бразилія, Чилі, Китай, Колумбія, Німеччина, Еквадор, Франція, ПАР і Туреччина.

За першу половину 2011 року зафіксовано приріст обсягу продажів Chevrolet на всіх п'яти провідних ринках:

• США, де приріст продажів за дев'ять місяців склав 16% в порівнянні з попереднім аналогічним періодом.

• Бразилія, де продажі виросли на 0,4% порівняно з найвищими показниками 2010 року.

• Китай, де продажі автомобілів цього бренду збільшилися на 15% і досягли найвищої позначки за всю історію.

• Росія, де прибуток виріс на 54%, а Chevrolet став найбільш продаваним автомобільним брендом в країні.

• Канада, де продажі зросли на 15%, збільшивши більше ніж у два рази темп промислового розвитку за останні 18 місяців.

До слова в Україні зростання продажів зафіксований на рівні 14% щодо першого півріччя 2010 року до аналогічного періоду 2011.

Значний потенціал для подальшого зростання продажів Chevrolet зберігається на ринках Бразилії, Росії та Китаю - трьох з п'яти провідних майданчиків збуту. Сукупний обсяг продажів Chevrolet в країнах БРІК, включаючи Індію, досяг небувалого рівня.

Нові моделі Chevrolet задають темп

Зростання глобальних продажів Chevrolet можна віднести до заслуг ряду нових моделей, таких як автомобіль компактного класу Chevrolet Cruze, міні-автомобіль Spark, абсолютно новий малолітражний автомобіль Aveo / Sonic і мінівен Orlando. Найближчим часом цей список поповниться новим середньорозмірним автомобілем Chevrolet Malibu, який, за попередніми даними, надійде в продаж у наступному році.

За першу половину 2011 року в усьому світі було продано більше 330 000 автомобілів Cruze, що склало приріст в 132% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільше зростання продажів було відзначено в Китаї та США, де Cruze став самим продаваним автомобілем червня. З моменту випуску моделі на початку 2009 року в усьому світі було продано 800 000 автомобілів Cruze і очікується, що до кінця 2012 року ця кількість перевалить за один мільйон.

Процвітає Cruze і в Україні - продажі виросли більш ніж в 4 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року, що робить його лідером по приросту серед модельного ряду Chevrolet в Україні.

«Успіх Cruze демонструє, наскільки важливо прислухатися до думки покупців, - підкреслила Мері Барра (Mary Barra), старший віце-президент з глобальних розробок GM. - Запропонувавши більше, ніж могли очікувати водії від компактного автомобіля, Cruze тим самим викликав переосмислення даного сегмента на світовому ринку і впевнено продовжує залучати мільйони нових покупців до бренду Chevrolet. Ми орієнтуємося на покупця при створенні всіх наших глобальних новинок, включаючи Orlando, Colorado, Malibu, Spark і Aveo / Sonic ».

З моменту презентації Spark в грудні 2009 року було продано більше 220 000 міні-автомобілів цієї моделі. З них понад 100 000 автомобілів Spark було продано за першу половину 2011 року, що склало приріст в 110% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і було обумовлено попитом переважно в Південній Кореї, Мексиці та Узбекистані.

За першу половину 2011 року було продано понад 150 000 автомобілів Aveo, враховуючи нове покоління Aveo (у деяких країнах автомобіль носить назву Sonic). Автомобіль був представлений в Кореї в березні цього року, зараз продається вже практично в 30 країнах.

 


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль