Новини

При покупці Chevrolet - ГБО за півціни!

20.07.2011

З 15 липня по 15 вересня 2011 року в офіційній дилерській мережі Chevrolet проводиться акція - «ГБО за півціни», в рамках якої клієнтам пропонується потрійна економія: покупка економного автомобіля, економна установка ГБО і економія на пальному.

Йдучи назустріч клієнтам, Корпорація УкрАВТО постійно розробляє цікаві акційні пропозиції. Ось і знову клієнтів чекає приємний сюрприз: кожен покупець акційних автомобілів Chevrolet зможе придбати газобалонне обладнання від провідного італійського виробника Gasitaly на 50% дешевше за ціною 3 900 гривень (без урахування установки)!

Автомобілі Chevrolet, які беруть участь в акції - це Aveo, Lacetti, Cruze і Captiva 2009 і 2010 років випуску, а також Chevrolet NIVA будь-якого року випуску.

«Скористатися умовами нової акції - втричі вигідніше. По-перше, покупці зможуть істотно заощадити при купівлі ГБО, заплативши всього лише 3900 грн., замість прайсової вартості 7800 грн., а так само заощадять на подальшій експлуатації автомобіля, адже газ є найбільш доступною альтернативою дорогому бензину. - Коментує В'ячеслав Поврознік, Заступник Голови Правління з продажу автомобілів та розвитку дилерської мережі УкрАВТО. Ще плюс до всього в акції беруть участь автомобілі з економічним двигуном».

Залишається додати, що скориставшись послугою установки ГБО за акційною вартістю відразу при покупці Chevrolet в період дії акції, власник отримає масу переваг в порівнянні з подальшою установкою ГБО в ході експлуатації автомобіля:

• Акційна вартість газо-балонного устаткування, яка на 50% нижче ринкової вартості;

• Вартість установки ГБО регламентована по всій офіційній дилерській мережі;

• Автомобіль залишається на гарантії;

•  Тех. паспорт спочатку оформляється з поміткою про встановлений ГБО і не вимагає подальшого переоформлення.

Слід поспішати адже кількість автомобілів в мережі обмежена!


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль