Новини

Chevrolet Lacetti - потрійна перевага при купівлі!

03.08.2011

Дистриб'юторська компанія «Дженерал Авто Груп», офіційний представник Chevrolet в Україні, не втомлюється радувати своїх клієнтів приємними сюрпризами, спеціально підготовленими до сторіччя бренду Chevrolet в світі!

На цей раз мова піде про всенародного улюбленця Chevrolet Lacetti. Тільки до 15 вересня 2011 покупець отримує відразу потрійну вигоду: автомагнітолу CD-MP3, знижки до 4 160 грн. і можливість придбати ГБО за півціни!

Так, при покупці будь-якої версії Chevrolet Lacetti, кожен клієнт гарантовано отримає автомобіль вже укомплектований сучасною автомагнітолою CD-MP3 з можливістю підключення USB і Cardreader!

Крім цього будуть діяти знижені до 4 160 грн. ціни на автомобілі 2010 року випуску!

Ну і останньою перевагою є можливість разом з автомобілем (2010 р.в.) відразу придбати газобалонне обладнання від провідного італійського виробника Gasitaly на 50% дешевше за ціною 3 900 гривень (без урахування установки)!

Також слід нагадати, що до кінця серпня діє унікальна кредитна пропозиція від «Укрсоцбанку» строком до 10 років, з першим внеском від 10%, а відсоткова ставка починається з позначки 0% річних!

Поспішайте, адже акційна пропозиція обмежена за часом і кількістю автомобілів!

Досить звернутися до найближчого офіційного дилера Chevrolet, щоб отримати консультацію з приводу схеми покупки або  вибору автомобіля. Також детальну інформацію можна отримати, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії: 0-800-505-025 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль