Новини

Chevrolet Aveo нового покоління і Chevrolet Orlando отримали максимальні 5 зірок у EuroNCAP

05.09.2011

Цюріх. Новий хетчбек Chevrolet Aveo і 7-місний сімейний мінівен Orlando отримали максимальні 5 зірок в незалежному рейтингу безпеки Європейської програми оцінки нових автомобілів (EuroNCAP), що опублікувала результати останніх тестів.

Відповідно до рейтингу EuroNCAP хетчбек Chevrolet Aveo набрав 85 балів з 100, що є кращим результатом в його сегменті. Сімейний мінівен Chevrolet Orlando також отримав високу оцінку, заробивши в рейтингу EuroNCAP 80 із 100 балів.


У ключових категоріях «безпека дорослих пасажирів» і «безпека дітей» новий компактний автомобіль Aveo набрав відповідно 95 і 87% від можливого максимуму.

 

Chevrolet Orlando також набрав 95% в категорії «безпека дорослих пасажирів», а в категорії «безпека дітей» - 79%.


 

 

І сімейний мінівен Orlando, і новий хетчбек Aveo забезпечують найвищий рівень безпеки, - заявив Уейн Бреннон (Wayne Brannon), президент і керуючий директор Chevrolet Europe. - Безпека має для нас першорядне значення, і ми раді, що два наших автомобіля заслужили вищі оцінки в європейському рейтингу».

У комплектацію нового Aveo входять шість подушок безпеки, які управляються модулем датчиків та діагностики, розташованим на поздовжній осі автомобіля. Aveo також оснащується системою кріплення дитячих крісел. Системи активної безпеки автомобіля містять електронну систему динамічної стабілізації, протівобуксовочну систему, а також чотирьохканальну антиблокувальну систему з функцією допомоги при екстреному гальмуванні і електронним розподілом гальмівних сил. У перелік опціонального обладнання Aveo також входять система допомоги при початку руху на підйомі і система круїз-контролю з функцією обмеження швидкості.


Міні-вен Orlando вже в стандарті оснащується шістьма подушками безпеки і кріпленнями ISOFIX для дитячих крісел. Застосована в сімейному міні-вені система датчиків зіткнення у разі аварії автоматично розблокує двері. Антиблокувальна і протибуксувальна системи, функції електронного розподілу гальмівних сил і допомоги при екстреному гальмуванні, а також електронна система динамічної стабілізації доступні у стандартній комплектації. Система безпеки мінівена Orlando аналогічна системі, яка застосовується в седані Chevrolet Cruze, також відзначеному 5 зірками у рейтингу EuroNCAP.
Chevrolet Orlando продається в Європі з самого початку 2011 року, а в Україні був презентований на SIA Motor Show 2011 і викликав справжній фурор.


"Автомобіль користується підвищеним попитом та продажи обмежуються поки тільки квотованим поставками з Кореї, але до жовтня ситуація налагодиться і ми зможемо задовольнити збільшений попит на Orlando", - сказав Андрій Кунах, Генеральний директор «Дженерал Авто Груп", офіційного дистриб’ютора Chevrolet в Україні.
Новий Aveo був випущений на європейський ринок в середині 2011 року, а в Україні буде презентований на початку 2012 року. Ці два автомобіля - тільки частина нової лінійки, випущеної в 2011 році, до річниці столітнього ювілею Chevrolet. Іншими новинками українського ринку зовсім недавно стала оновлена Captiva, а стануть також хетчбек Cruze і купе Camaro, які будуть презентовані на Столичному АвтоШОУ 2011!
Детальна інформація про рейтинг безпеки розміщена на сайті www.euroncap.com


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль