Новини

Chevrolet Camaro тепер офіційно продається в Україні

13.09.2011

Україна, поряд з іншими європейськими країнами, отримала право офіційно представляти Chevrolet Camaro, включаючи реалізацію і пост продажне обслуговування.

Першими автомобіль отримають найбільші й успішні автосалони Chevrolet дилерській мережі «Дженерал Авто Груп» (входить до складу «Української Автомобільної Корпорації») - офіційного представника Chevrolet в Україні. Легендарний Chevrolet Camaro був презентований в рамках Столичного Автошоу 2011, яке традиційно пройшло на території найбільшого дилерського центру в країні - «Автоцентру на Столичному»!

На новий Camaro встановлюється декілька двигунів, і в Україну спочатку будуть завозитися автомобілі з чудовим 3,6-літровим бензиновим двигуном V6, що розвиває максимальну потужність 312 л.с. Він робить автомобіль достатньо динамічним, щоб її внутрішня міць відповідала ефектному вигляду. Привід, як у всіх справжніх спортивних авто - задній. Chevrolet Camaro назавжди зайняв місце в серцях і гаражах багатьох автовласників - з 1967 по 2002 рік в США було вироблено близько 4,8 млн. цих автомобілів. З тих днів, коли починалася історія Camaro, багато що змінилося. Однак пристрасть, яка об'єднує любителів управляти стрімкою машиною на автострадах, не підвладна часу. 

І от, довгоочікувана прем'єра - культовий американський спорткар тепер в Україні! Chevrolet Camaro п'ятого покоління - істинно могутній легендарний маскл-кар, неприборкана міць двигуна якого поєднується з неповторним і запаморочливим сучасним дизайном. Працюючи над новим Camaro, дизайнери вирішили віддати належне цієї унікальної моделі, від якої захоплює дух. Вони створили сучасну інтерпретацію Camaro 1969 року, дизайн якого, як вважають багато хто, був дійсно легендарним.

Новий Chevrolet Camaro виглядає «м'язистим», потужним і притиснутим до дороги. Це, поряд зі співвідношенням пропорцій передньої і задньої частин кузова, відображає славне минуле Camaro - однак без зайвої концентрації на стилі "ретро". Увага до деталей, гармонія класики і сучасності - ось найважливіші характеристики інтер'єру нового Camaro. Пара глибоко утоплених інформаційних приладів з круглими циферблатами в квадратних колодязях натякає на класичний стиль Camaro. З ними контрастують високотехнологічні прилади внутрішнього освітлення, створені з використанням світлодіодних "світних трубок". Вони створюють в салоні теплу приємну атмосферу. Такі деталі, як великі важелі управління з хромованою обробкою, поверхні без відблисків і преміальна обробка елементів салону з шкіри, підсилюють враження високої якості. Найочевидніше увагу до деталей проявляється в дизайні приладової панелі, яка знаходиться у верхній частині центральної консолі. Ця панель - репліка аналогічного елементу інтер'єру Camaro 1969 року, але тепер до неї добавлена ​​сучасне світлодіодне підсвічування

Щоб зберегти дух Camaro, знадобилося ретельно розглянути різноманітні реалії сучасності - або, точніше кажучи, переглянути їх заново. Конструктори вивчали характеристики класичних Camaro 60-х, а потім експериментували з новими технологіями при створенні двигуна.

У комплектацію Camaro входить усе необхідне, щоб забезпечити водієві та пасажирам абсолютний комфорт - 6 ступінчаста автомат-коробка, шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, двозональний клімат-контроль, круїз-контроль, система Hands-free, бортовий комп'ютер з проекцією на лобове скло, задній парк-тронік, віддалений запуск двигуна, що особливо комфортно в холодні зимові дні, стерео-система класу преміум "Boston Acoustics ®" з роз'ємами Bluetooth, USB і AUX-IN + 9 динаміків загальною потужністю 245 Watt! І все це на 19 "алюмінієвих дисках! Безпека Camaro, як і у всіх Chevrolet - на висоті! Шість подушок безпеки, електронна система динамічної стабілізації ESC, протиугінна система PASS-Key III, контроль за тиском в шинах і більш традиційні системи ABS, EBD, TCS.

Офіційна вартість зазначеного автомобіля складає від 439 200 грн, що безумовно є гарною новиною для шанувальників культового Camaro і сумною для сірих дилерів! Це справжній Camaro для 21-го століття: він володіє високою динамічністю і потужністю в поєднанні з паливною економічністю!


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль