Новини

Україна - лідер по динаміці продажів Chevrolet в світі!

27.10.2011

Продовжують надходити чудові новини від світового виробника автомобілів Chevrolet. Так, у третьому кварталі 2011 року в світі було продано 1,2 мільйона автомобілів Chevrolet - рекордна кількість за всю історію бренду!

• У третьому кварталі продажі Chevrolet збільшилися на 13,8%, удвічі перевищивши зростання по галузі в цілому.

• 3,6 мільйона автомобілів були продані з січня по вересень 2011

• Найкращий рік за всю історію бренду

• В Україну в 3 кварталі продажі Chevrolet зросли на 70% порівняно з аналогічним періодом 2010 року - кращий результат в світі

• Очікується, що до кінця жовтня буде проданий мільйонний Chevrolet Cruze.

У третьому кварталі 2011 року світові продажі Chevrolet склали 1,2 мільйона одиниць, це найкращий показник для періоду з липня по вересень за всю 100-річну історію бренду. За перші дев'ять місяців 2011 року під маркою Chevrolet було продано 3,6 мільйона автомобілів по всьому світу, цього року марка поставить абсолютний рекорд!

Бестселером продажів залишається новий компактний Chevrolet Cruze. Більше 970 000 автомобілів Cruze були продані з моменту виходу моделі в світ на початку 2009 року, і ось, як очікується, мільйонний Cruze знайде свого покупця вже до кінця жовтня.

 

«Дев'ять місяців рекордних продажів - найкрасномовніший аргумент, що підтверджує якість і популярність продуктів і послуг Chevrolet, - відзначив Кріс Перрі (Chris Perry), віце-президент по глобальному маркетингу і стратегії Chevrolet. - Такий успіх не став би можливим без попередньої індивідуальної взаємодії з потенційними клієнтами - незалежно від того, в якій точці світу вони живуть. Ми прислухалися до їхньої думки, вивчали їх потреби, а потім запрошували стати членами багатомільйонної сім'ї Chevrolet».

Нове покоління автомобілів Chevrolet припало до смаку сотні тисячам клієнтів по всьому світу. Серед нових моделей - це компактний Spark, Cruze в кузові хетчбек, мінівен Orlando і оновлений позашляховик Captiva. Компанію їм найближчим часом складуть абсолютно новий Aveo, автомобіль бізнес-класу Chevrolet Malibu і компактний пікап Colorado. Моделі Aveo і Malibu будуть вироблятись в Кореї, а Colorado - в Таїланді.

Що стосується українського ринку, то ось уже протягом 8 років поспіль Chevrolet займає одну з лідуючих позицій серед іноземних брендів за результатами продажів. Так, цього року реалізовано вже понад 9 000 автомобілів. А особливо рекордним видався останній квартал, протягом якого було продано на 70% більше автомобілів, ніж у третьому кварталі 2010 року!

Україна посіла перше місце серед усіх країн світу за підсумками динаміки продажів в 3 кварталі 2011 року, залишивши позаду такі швидко зростаючі ринки як Росія, Таїланд і ПАР:

Ринок

Динаміка продажу Chevrolet в 3 кварталі

Україна

70,0 %

Росія

64,0 %

Таїланд

57,9 %

ПАР

50,9 %

Аргентина

44,1 %

Польща

33,8 %

Ізраїль

33,2 %

Франція

30,4 %

Германія

23,3 %

Індія

21,3 %

Мексика

21,2 %

Колумбія

19,4 %

Китай

18,4 %

США

14,2 %

Потужна глобальна присутність допомогла бренду Chevrolet значно випередити інших представників галузі в світі. Зростання продажів Chevrolet в третьому кварталі на 13,8% істотно перевищило загальногалузевий рівень, який склав 3,9%. Якщо розглядати період в 9 місяців 2011 року, то зростання продажів Chevrolet склало 14,4%, а в цілому по галузі 4,5%.


Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль