Новини

Chevrolet Captiva отримав 5 зірок за рейтингом EuroNCAP

28.10.2011

Chevrolet Captiva отримав 5 зірок за рейтингом безпеки Європейської програми оцінки нових автомобілів (EuroNCAP),

що опублікувала вчора результати останніх тестів.

 

Всі нові моделі Chevrolet забезпечують найвищий рівень безпеки, - заявив Уейн Бреннон (Wayne Brannon), президент і керуючий директор Chevrolet Europe. - Ми раді, що ще два наших автомобіля заслужили вищі оцінки в європейському рейтингу».

Кросовер Captiva приєднався до компанії автомобілів Chevrolet нового покоління - Cruze, Orlando і Aveo, які вже удостоїлися п'яти зірок за рейтингом безпеки EuroNCAP. Зокрема, Chevrolet Aveo набрав 85 балів зі 100, що є кращим результатом в даному сегменті.

Результат проведеного краш-тесту Chevrolet Captiva – це ще один раз підкреслює пріоритетний розвиток систем безпеки автомобілів Chevrolet.

Chevrolet Captiva вже в базі оснащується електронною системою динамічної стабілізації (ESC), антиблокувальною системою (ABS) з функцією допомоги при екстреному гальмуванні і системою контролю швидкості на спусках, а також системою допомоги при рушанні на підйомі. Більш того, в стандартну комплектацію входять передні і бічні подушки безпеки, шторки безпеки, а також ремені безпеки для водія і переднього пасажира з преднатяжителями і триточкові ремені безпеки для всіх п'яти пасажирів сидіння другого і третього рядів. Захист дітей здійснюється за допомогою системи ISOFIX, що дозволяє надійно закріплювати дитячі крісла на бічні місця другого ряду сидінь. Chevrolet Captiva оснащується також активними підголівниками, травмобезпечним педальним вузлом і стоянковим гальмом з електроприводом.

Більше подробиць про краш-тест Chevrolet Captiva можна подивитися тут:

http://www.euroncap.com/results/chevrolet/captiva/2011/448.aspx

 
 

Ці зображення дають лише загальне уявлення про автомобіль